Stomatologická ordinace
Tovární 35, Volary

Pan MUDr. Jírový Jaroslav patří mezi špičky svého oboru. Jsem u něho já i manželka řadu let, dříve jsme bydleli 25 roků ve Volarech, kde má ordinaci. Nyní k němu dojíždíme zhruba 30 km a mohu říci, že k takovému profesionálovi bych dojížděl i 200 km. Je to fajn člověk se skvělým a lidským přístupem k pacientům, vše předem objasní a vysvětlí, toto vše lze říci i o jeho ochotných a sympatických sestrách. Nikdy se mi nestalo, že bych čekal déle jak 5 minut po čase, na který jsem byl objednán, což svědčí o velmi dobré organizaci práce, včetně přesných odhadů prováděných úkonů. Jsem plně spokojen, neměnil bych a mohu zcela jistě tohoto velkého profesionála doporučit, ikdyž tuším, že kapacita kmenu jeho pacientů bude velmi pravděpodobně naplněna. VELKÝ DÍK panu MUDr. Jírovému i jeho sestrám !

Bydlel jsem ve Volarech 25 let, nyní bydlím cca 30 km daleko, avšak zubního lékaře MUDr.Jaroslava Jírového jsem nezměnil a ani to nemám v úmyslu, ikdybych bydlel 100 km daleko. Je to odborník na svém místě, profesionál, nikdy se mi nestalo, že bych čekal o více než 5 minut po době objednání, což svědčí o velmi dobré organizaci jeho práce, s jeho výkony jsem byl vždy spokojený, je to vstřícný, přímý, velmi dobrý člověk, se širokým přehledem, ale hlavně vynikající dentista. Mohu zcela jistě vřele doporučit, ikdyž tuším, že jeho kapacita pacientů je velmi pravděpodobně naplněna.

Pečlivý,výborný lékař.Zjišťuji, že odstranil můj strach ze zubaře. Skvělý přístup,profesionál. Jsem moc spokojena. Sestřičky jsou milé.

Ochotný , empatický, příjemné vystupování bez ohlededu na denní dobu, trpělivý.

Velmi dobrý lékař.

Stomatolog na svém místě, naprosto výborný, pečlivý a citlivý. Žádný sadista z kterého by šel strach. Jeho dvě sestry jsou též naprosto výborné. Sice delší čekací doba, ta je ale z důvodu návalu lidí která může být důkazem kvality, tohoto lékaře. Lepšího jsem nepoznal.

Nejvyšší spokojenost, výborný lékař.

podle mne velmi dobrý lékař

Nejlepší stomatolog co znám. Zbavil mě strachu ze zubařů a čekací doba je podle mě dobrá.

Pan MUDr.Jírový Jaroslav patří mezi špičky svého oboru. Přesvědčil mě i manželku o zbytečném strachu ze zubaře a už i po mnoha lékařských zákrocích do jeho ordinace vždy rádi chodíme. Má skvělý a lidský přístup k pacientům, je profesionálním, zručným a citlivým lékařem jako i jeho přívětivé a ochotné sestry. S objednáváním problém nemáme,od bolestí pomáhají vždy co v nejkratší době. Jsme plně spokojeni a proto jim všem patří VELKÝ DÍK!