Jaroslav Haman ml., praktický lékař Polička

Praktický lékař

Smetanova 55, Polička
Sam. ordinace PL pro dospělé

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Kontrola

Ve svém věku jsem vystřídal většinu obvodních lékařů v Poličce.Pan Dr.Haman je prostě jednička ve všem.Děkuji.

Když k němu příjde skutečně nemocný člověk, tak to není schopen ani rozpoznat a nazve ho hypochondrem. A když se dožaduje odborného vyšetření, tak to odmítne.

U MUDR. Jaroslava Hamana jsem se vždy setkal s moderním a profesionálním přístupem. V jeho léčbě vnímám důslednost a obětavost. Snaží se, aby pacient rozuměl postupu, který navrhuje. Velký díky za vše.

Velmi dobrý, svědomitý a pečlivý lékař, snaží se dělat vše komplexně. Radí i co se týče prevence, ne jen léčení.

MUDr. Haman ml. je vynikající lékař s vysoce profesionálním a lidským přístupem k pacientovi. Je vždy usměvavý, milý, velice pečlivý a neskutečně obětavý. Vždy výborně a srozumitelně vše vysvětlí a snaží se zvolit tu nejvhodnější léčbu. Velice si vážím toho, že jsem jeho pacientkou, je to naprosto vzorový lékař! Za jeho svědomitou a zodpovědnou práci s velmi pěkným přístupem si zaslouží veliké poděkování.

Já si na pana doktora taky nemůžu stěžovat, hodně mně pomohl. A obdivuji jeho přístup ke starším lidem, objíždí je třeba celé odpoledne a myslím, že je v Poličce jidiný, který se tomu věnuje přesně tak ,jako má :)

Pan doktor sice již přesluhuje,ale vše zvládá dobře. Není problém s doporučením k odbornému vyšetření a jeho sestřička,to je učiněný anděl.

Pan doktor je již starší, ale rozhodně je to doktoor a ne výběrčí!

Nemám s panem doktorem problémy poradí a hlavně je občas sranda.

Má k pacientům lidský přístup,uplatňuje i zdravý rozum. Nedělá ze sebe za každou cenu "vševěda",v případě potřeby odešle na odborné vyšetření. Má velmi citlivý přístup ke starým lidem,dokáže potěšit i "na duši".