17. listopadu 1331, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Umístění: Ordinace

Pa doktor je velice arogantní a nepříjemný lékař nikomu ho nedoporučuji v žádném případě!!!!!!!!! A sestřička není o nic lepší taky velice nepříjemná. Moc nerada tam chodím abych se přiznala tak mám veliký strach tam jít. Moc ráda bych našla jiného lékaře ale zatím se mi to nevede najít. Poznala jsem řadu lékařů, ale tak s arogantním a nepříjemným lékařem jsem se ještě nesetkala.

Pana doktora si pamatuji ještě z dob, kdy vedl lůžkové ARO v boleslavské nemocnici. Ležela mi tam tenkrát dcera po nepovedené operaci žaludku na boleslavské chirurgii. Byla uspaná dva měsíce, pan doktor mi každý den při návštěvách trpělivě vysvetloval každý detail, mluvil se mnou jako s laikem a zároveň ale na rovinu. Velice jsem si ho za to vážil. Dcera přežila a po 2 měsících jeho péče a péče jeho kolegů se vrátila mezi živé do normálního života. Teď dělá jestli se nepletu primáře na boleslavské záchrance. V listopadu 2010 jsem měl infarkt, byl jsem na tom špatně, záchranku volala moje manželka, také zdravotnice. Přijel pan primář, udělal diagnózu, doma mě léčil asi 45 minut, než jsem byl vůbec ve stavu, aby mě mohli naložit do sanity, na rovinu mi řekl, že mám sice smrt na jazyku, ale že udělá maximum. Odvezl mě rovnou do Prahy do IKEM, kde mě dali do hromady a opět funguji. Je to perfektní lékař, vděčím mu za život své dcery i život svůj. Mluví vždy na rovinu, jedná velmi rozhodně a rychle. Kéž by bylo takových doktorů víc. Pane doktore, jestli tohle budete číst, moc Vám děkuji. Jan P. z Benátek nad Jizerou.