MUDr. Jaroslav Doucek

Gynekolog Více

Kamenice nad Lipou, Jindřichův Hradec 2 adresa

Zdravotní středisko Kamenice nad Lipou a Černovice, Kamenice nad Lipou

Umístění: jiné místo Rizikové těhotenství

Na tohoto dr. Doucka myslím s přestávkami 34 let. Byla jsem prvorodička, hodně hubená útlá, takové nic. Na doporučení mého gynekologa jsem se dostavila do nemocnice v Jihlavě. Tento dr Doucek měl službu a zaváděl mi gumový pesar, jako prevenci. Učinil to s takovou sadistickou bezohlednou razancí a brutalitou, že ač jsem přišla do nemocnice v pohodě bez jakýchkoliv subjektivních obtíží, ihned po tomto brutálním a extrémně bolestivém zákroku, při kterém mě musely sestry zalehnout, abych sebou nezmítala, se ze mě stal v podstatě až do porodu ležák na kapačkách a týden trvajícími pravidelnými stahy, natrženou vagínou. Měla jsem pocit, jako by mě zaživa někdo narazil na kůl. To, že se mnou mluvil spatra, povýšeně a pohrdavě, byla v celé té obludnosti bezvýznamná banalita. Tento člověk ve mně spustil fobii z gynekologického vyšetření a já s tím bojuji zmíněných 34 let. Osobně pána hodnotím jako nejhoršího lékaře, se kterým jsem kdy přišla do styku a z toho žalostného setkání si pamatuji každou vteřinu. Pocitově bych vztah pojmenovala jako nenávist. Tenkrát byla jiná doba. Dnes bych na něj podala žalobu. Bohužel musím dát alespoň jednu nezaslouženou hvězdičku. Miluše Dvořáková, ročník 1964

Umístění: Ordinace gynekologický ultrazvuk

Nikdy jsem neměla žádné velký problém, takže nevím jak by se pan doktor choval, ale sak se již psalo, pan doktor mi nepřijde velice empatický.
Na můj problém se ztrátou menstruace mi odpověděl, že to ke mě asi patří.
Naopak sestřička v ordinaci je velice milá a ochotná.

Umístění: Ordinace

Pan doktor mi nepřijde takový jak se tu píše. Byla jsem u něho Cca 5 x za tři měsíce a pokaždé jsem byla spokojena. Vždycky mi pomohl ..... byl ochoten a ze si nechává platit 50 korun jsem si ani nevšimla. Sklicko mi dělal dvakrát a vždycky se zeptat a upozornil ze stojí dvacet koru. Raději dam 20 korun a mám jistotu ze je vše v poradku.

Taky mám s tímto doktorem špatnou zkušenost ještě z doby, když působil v Jihlavě. Měla jsem smůlu, že jsem rodila zrovna, když měl službu. Syn měl omotanou pupeční šňůru kolem krku, byl přidušený, myslím si, že některé jeho problémy má i z toho důvodu. Pan doktor byl ještě k tomu arogantní a naprosto necitelný i při šití. Pro ženu v takové situaci to je otřesný zážitek a od té doby jsem měla takový blok, že už jsem odmítla mít další dítě.

Pan doktor je sice odborník, ale schází mu empatie. Komunikace na bodu mrazu. Je velice náladový a mrzutý a často také chodí do své ordinace pozdě. Vyšetření u něj je sice nebolestivé. Za každé vyšetření si účtuje + 50 Kč za jednorázová zrcadla, bez upozornění předem.
Velmi oceňuji přístup zdravotní sestřičky, která je velmi milá, ochotná, vstřícná a oproti panu doktorovi dost lidská. Také má nervy ze železa, když to s tím nerudným dědkem v ordinaci vydrží.