Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Tábor, a.s. Jiný

Ošetření naštípnutého prstu. Pan doktor
měl profesionální a citlivý přístup.
S ošetřením jsem byl naprosto spokojený a mohu jen doporučit.

Dnes jsem byl s manželkou na převazu na táborské poliklinice. Manželka nemluví ještě plynně česky, takže jsem byl v ordinaci s ní, abych mohl překládat.
Doktor na začátku vyšetření rozstřihl stávající obvaz a začal jej dost dynamickým způsobem sundávat. Manželku to bolelo a tak ho přerušila. Sestra jí pobídla, aby si ho tedy sundala sama. Pan doktor se urazil a odešel z ordinace se slovy: "Když je tak chytrá tak si to může udělat sama a napsat si i nález." Když trochu vychladl vrátil se zpátky. Ženu vybídl aby zkusila prst pokrčit. Než jsem ji to stačil přeložit už jí ho krčil sám i přes bolest. Její bolestivý obličej ho znovu dopálil a uraženě odešel k počítači.
Při psaní se na nás podíval a řekl: "V Táboře je dost chirurgií, tak si laskavě choďte jinam!" Odpověděl mu: "Váš tón si absolutně vyprošuju. Když to manželku bolelo a sestra ji vyzvala aby si obvaz sama sundala tak v tom nevidím žádný problém." Doktora to zaskočilo: "Až trochu vyrostete tak si od vás nechám něco vyprošovat."