Jaromír Veselý, pediatr Planá nad Lužnicí

MUDr. Jaromír Veselý

Uložit

Pediatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čs. armády 250, Planá nad Lužnicí
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor Veselý, jako jeden z mála lékařů, neléčí pouze důsledek, ale pátrá po příčině - a to dokud ji nevypátrá. Je velice pečlivý. Takových lékařů už je dnes velmi málo.Jediné, co není na 100% je jeho chování. Ale to už si každý musí vybrat. Za mne - po odborné stránce nejlepší dětský lékař, kterého jsem kdy měla možnost potkat.


M
Ověřeny pacient

Lékař na svém místě. Jsem naprosto spokojená. Jen doufám, že nám nebude chvatat do důchodu, protože mám ještě 5letou dceru a chtěla bych s ní k němu chodit co nejdéle. Než si zvykat na někoho jiného. ☺


Ověřeny pacient

Také jsme měli tu čest potkat se s tímto pánem a jsem rád, že jsem se udržel a neskočil po něm. Naše 16ti měsíční dcerka měla střevní potíže a bohužel právě tento pán zastupuje naší paní doktorku. Nejdříve nás arogantně odmítl ošetřit, protože jsme přišli v době která byla vyhrazena pro objednané pacienty (čekárna i ordinace byla prázdná), navíc v ordinaci nejspíše spal jelikož ordinace byla otevřena a on nikde nebyl a u gauče jsme viděli pouze jeho pantofle. Nakonec na nás začal řvát a poté co jsem mu odvětil že půjdeme tedy na pohotovost, tak se nám vysmál že teď pohotovost otevřena není. Sebrali jsme se a šli k jinému pediatrovi, kde nebyl vůbec žádný problém. Lituji každého komu ošetřuje děti, lékařská komora by takovéto doktory měla trestat než to udělá někdo z rodičů. Tento pan doktor by si měl uvědomit, že k němu rodiče chodí se svými nemocnými dětmi a nestojí o arogantní a neslušné jedniní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Když jsme se stěhovali z jiného města, kde jsme měli opravdu SUPER dětského doktora, do Plané nad Lužnicí, hledala jsem všemožně, aby má dcera, která je postižená, byla v dobrých rukou. A jelikož jsem i já jako malá holka chodila k Dr. Veselému, tak jsem se nakonec rozhodla pro něho. Možná jako odborník je dobrý, ale jako člověk je ........ Ani to nemůžu napsat. Má dcerka nikdy u doktora neplakala, spíše se těšila, ale u tohoto "doktora" jen jsme byli v čekárně, tak už natahovala. Vysloveně na ní byl hrubý až neurvalý. Byla jsem nucena změnit pojišťovnu a odejít k jinému doktorovi. Trvalo dlouho než získala opět důvěru k doktorům a to jen kvůli jednomu, který se doktorem nazývá. Samozřejmě je důležité jaký je odborník, ale pro nás je i důležité jaký je člověk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Odborník na svém místě


Prostě odboník


L
Ověřeny pacient

Když jsem ještě chodila k panu doktorovi, byl velmi pečlivý, a jak tady již je napsáno, jde po problému tak dlouho dokud tomu nepřijde na kloub. Bylo mi líto, že od něj musím odejít.


L

Velmi pečlivý, doporučuji


H

Pan doktor mi vždy pomohl, šel po problému tak dlouho, dokud nepřišel na to, co mi je. Když jsem byl malý, nebyl problém, aby přijel v jakoukoliv hodinu. Jsem s ním nadmíru spokojen


Jsem spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti