Jaromír Veselý, pediatr Planá nad Lužnicí

MUDr. Jaromír Veselý

Uložit

Pediatr Více

10 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Čs. armády 250, Planá nad Lužnicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor Veselý, jako jeden z mála lékařů, neléčí pouze důsledek, ale pátrá po příčině - a to dokud ji nevypátrá. Je velice pečlivý. Takových lékařů už je dnes velmi málo.Jediné, co není na 100% je jeho chování. Ale to už si každý musí vybrat. Za mne - po odborné stránce nejlepší dětský lékař, kterého jsem kdy měla možnost potkat.

M
Ověřený profil

Lékař na svém místě. Jsem naprosto spokojená. Jen doufám, že nám nebude chvatat do důchodu, protože mám ještě 5letou dceru a chtěla bych s ní k němu chodit co nejdéle. Než si zvykat na někoho jiného. ☺

Ověřený profil

Také jsme měli tu čest potkat se s tímto pánem a jsem rád, že jsem se udržel a neskočil po něm. Naše 16ti měsíční dcerka měla střevní potíže a bohužel právě tento pán zastupuje naší paní doktorku. Nejdříve nás arogantně odmítl ošetřit, protože jsme přišli v době která byla vyhrazena pro objednané pacienty (čekárna i ordinace byla prázdná), navíc v ordinaci nejspíše spal jelikož ordinace byla otevřena a on nikde nebyl a u gauče jsme viděli pouze jeho pantofle. Nakonec na nás začal řvát a poté co jsem mu odvětil že půjdeme tedy na pohotovost, tak se nám vysmál že teď pohotovost otevřena není. Sebrali jsme se a šli k jinému pediatrovi, kde nebyl vůbec žádný problém. Lituji každého komu ošetřuje děti, lékařská komora by takovéto doktory měla trestat než to udělá někdo z rodičů. Tento pan doktor by si měl uvědomit, že k němu rodiče chodí se svými nemocnými dětmi a nestojí o arogantní a neslušné jedniní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřený profil

Když jsme se stěhovali z jiného města, kde jsme měli opravdu SUPER dětského doktora, do Plané nad Lužnicí, hledala jsem všemožně, aby má dcera, která je postižená, byla v dobrých rukou. A jelikož jsem i já jako malá holka chodila k Dr. Veselému, tak jsem se nakonec rozhodla pro něho. Možná jako odborník je dobrý, ale jako člověk je ........ Ani to nemůžu napsat. Má dcerka nikdy u doktora neplakala, spíše se těšila, ale u tohoto "doktora" jen jsme byli v čekárně, tak už natahovala. Vysloveně na ní byl hrubý až neurvalý. Byla jsem nucena změnit pojišťovnu a odejít k jinému doktorovi. Trvalo dlouho než získala opět důvěru k doktorům a to jen kvůli jednomu, který se doktorem nazývá. Samozřejmě je důležité jaký je odborník, ale pro nás je i důležité jaký je člověk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Odborník na svém místě

Prostě odboník

L
Ověřený profil

Když jsem ještě chodila k panu doktorovi, byl velmi pečlivý, a jak tady již je napsáno, jde po problému tak dlouho dokud tomu nepřijde na kloub. Bylo mi líto, že od něj musím odejít.

L

Velmi pečlivý, doporučuji

H

Pan doktor mi vždy pomohl, šel po problému tak dlouho, dokud nepřišel na to, co mi je. Když jsem byl malý, nebyl problém, aby přijel v jakoukoliv hodinu. Jsem s ním nadmíru spokojen

Jsem spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti