Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemné, vstřícné a profesionální jednání, bez sebemenší nadřazenosti. To umožňuje naprosto otevřenou komunikaci, jako z někým z rodiny. Byl jsem velmi spokojen a podařilo se vyřešit problém, který v jiné ordinaci byl neřešitelný. Děkuji všem, včetně personálu ordinace.

Š
Umístění: Ordinace Jiný

Chtěla bych pochválit pana doktora.Mě i dětem vždy pomohl a během chvíle jsme byli fit.Děkuji a přeju mnoho sil v ordinování.

V
Ověřený profil

Jsem s panem doktorem velmi spokojený.Musím vyzvednout jeho profesionální přístup a ochotu ,se kterou jsem se setkal v jeho ordinaci.Jen více takových lékařů.
Žmol Pavel


M
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi se synem, bohužel píchat uši. Řev malého dítěte panu doktorovi dle mého názoru vadí, dítě si absolutně nedokáže získat, obrázky nevede a konzultaci o dalším postupu léčení a mé další případné dotazy odmítá zodpovědět, pokud sebou nemám někoho, kdo by mi plačícího syna v čekárně po vyšetření zaopatřil, což bohužel není vždy možné.


vstřícný, vysvětlí co a jak bude dělat.


Dcera měla zánět středního ucha.Ukrutné bolesti, šíleně křičela a vyváděla.Pan doktor v této stresové situaci rychle vyšetřil a bubínek propíchl, vše vysvětlil.Lidský příjemný a milý přístup, milé chování k dítěti, dcera dostala obrázek.Okamžitá úleva, byla jsem opravdu velice spokojená.Krásně vybavená moderní, útulná čekárna.
Pouze bych se přimlouvala, kdyby třeba sestřička rozdala lístečky s pořadím,abychom tam nemuseli čekat, dcera řvala bolestí 2 hodiny v čekárně a měla jsem tam sebou i batole, které neposedí ...nebylo to jednoduché :-)


Velmi dobrý a příjemný lékař


Musím jen souhlasit se všemi superlativy.
Pan doktor Veith je opravdu pečlivý profesionální lékař s příjemným přístupem po odborné i lidské stránce.
Opravdový lékař na svém místě.


K

Velmi na mne zapůsobil


Š

Krásná barevná čekárna,ordinace také,lékař s profesionálním přístupem i k dětem.Určitě doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu