Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Je mi 82 let a 30 km od Klatov na chalupě mne zastihly příšené bolesti pásového oparu. Během 10 minut přijela sanitka, moc milí dva zdravotníci mne na lůžku dovezli do ordinace a byla jsem překvapena velmi milým a odborným zaujetím pana primáře dr. Svobody, který určil diagnózu a napsal dva účinné léky - samozřejmě, že se díval na monitor a neměl zbytečné řeči - věcně a stručně mně popsal další vývoj choroby a jednal se mnou na úrovni. Je to skutečně krásný člověk, a proto asi má nepřátele. Já jsem mu vděčná za pomoc a děkuji i sestrám, které mně zavedly infuzi a pak ochotně zašla jedna zaplatit místo mne poplatek do pokladny. Všem patří můj dík - JUDr. Vlasta Rohová, Praha 8

S panem primářem problémy nemám je vždy ochotný a poradí po 5 letech chození po doktorech až on mi naordinoval správnou léčbu na migrénu,která jako zázrakem alespoň trochu zabírá.Teď už můžu alesoň trochu žít.Kdo nezná nepochopí!Stěžujete si na Klatovskou nemocnici,tak to jste asi nebyli v Domažlické!

Nedoporučuji, nezájem o pacienta, celé neurologické oddělení je hrůza, do Klatov nikdy více.

Již uvedené komentáře potvrzují můj názor, když jsem potřebovala vyšetřit dceru, tak mi sdělil, že děti nedělá a to i přesto že se známe viď Jaromíre

arogantní lékař, bez zájmu o pacienty

Tento lékař je vysoce arogantní ve svém chování k pacientům, kdy při vyšetření neodtrhne oči od monitoru. V případě komunikace s pacientem dokáře pacientovi sdělit i to že tak nemocných lidí jako je on je mnoho a že se nedá nic dělat. Je znám svým sukničkářstvím, a to za jakoukoliv cenu, myslím si, že lékař by měl dodržovat jakýsi kodex a to i v soukromém životě, lékaři bývají vzory pro naše děti a to on rozhodněn není.

O

Pan doktor který se na vás nepodívá a s arogancí vám dokáže pouze sdělit, že takových pacientů jako jste vy je v čekárně dost. Jasně dává najevo nezájem a pohrdání. Pokud se však týče svádění zdravotnického personálu, rozuměj tím ženského pohlaví, tak nevynechá jedinou příležitost a nezáleží mu na následcích jeho chování, domnívám se, že lékař na úrovni by měl mít i charakter a úctu k ostatním. Toto však pan doktor nedokáže jeho samčí choutky jsou mu přednější před profesionalitou.