Jaromír Kratochvíl, praktický lékař

Ord. praktického lékaře pro dospělé

Husova 1648, Teplice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Ř

Úplně náhodou jsem se dostala na lékaře mé maminky a nesouhlasím s negativními názory na pana doktora Kratochvíla. Byla jsem u něj osobně i při několika návštěvách v domě u mé mamky, kdy se jednalo o její zdravotní stav, a musím konstatovat, že mi nejen dobře poradil a musím dodat, že několikrát i po telefonu, ale i k mé mamince se choval velice citlivě a řekla bych i lidsky. Kdybych měla napsat slova mojí mamky, tak na něj nikdy neřekla křivého slova a chodí k panu doktorovi už léta letoucí a stejně mluví i o sestřičce.

Pan doktor Kratochvíl je výborný lidský lékař s mnoha zkušenostmi a dlouholetou lékařskou praxí. Vždy mě vyslechne, poradí a v neposlední řadě pomůže. Když nemůže pomoci v ordinaci, pošle na další odborné vyšetření. Sestřička je také velmi milá a pozorná - prostě, tak by měly ordinace lékařů vypadat :-)

Souhlasim s nazorem ze je nejhorsi lekar!!!!!!!!!!!

Velmi citlivý přístup k pacientum.PŘESTO ŽE JSEM NĚKOLIK LET V DUCHODU,JEŠTĚ JSEM SE V TÉTO ORDINACI NESETKALA S NEZÁJMEM.ANI U LÉKAŘE,ANI U SESTŘIČKY.

Bez komentáře.

S tímto lékařem jsem naprosto spokojená, chodím k němu celý život. Vždy mi pomohl a poradil a má citlivý a ohleduplný přístup k pacientovi. Nikdy mě nenechal ve štychu a vždy vyhověl mým prosbám. Nikdy bych již nechtěla chodit k jinému praktickému lékaři. Jediná nevýhoda je delší čekání v čekárně.

nikdy mě nenechal ve štychu

Nedoporučuji. Co jsou základní vyšetření(výtěry, sedimentace, atp.) mu v dobách, kdy jsem byla jeho pacientkou nic neříkaly. Nejdíve mne ošacoval na hypochondra a pak zjistil, že nerozpoznal zápal plic. Následně mne dopoval antibiotiky, kdykoliv jsem se objevila v ordinaci. V jednom roce jsem měla antibiotika až 5x (bez vyšetření krve a výtěrů), což celkově zhoršovalo můj zdravotní stav.

Mudr. Kratochvíl je nejhorší lékař. Nejhorší proto, protože kašle na staré lidi. Ponižuje je, ignoruje jejich trápení, neumí nebo nechce jim naslouchat.Nepošle je ke specialistovi, neudělá pro ně nic. Z celého srdce mu přeji, aby se ve stáří setkat se stejným přístupem.

souhlasím s názorem"Pan Dr.ordinuje zásadně od stolu........."moc nedoporučuji