Ord. lékaře specialisty - int.+gastro
Teplická 371/72, Děčín

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. gastroskopie

Paní doktorka je skvělá. Oceňuji zejména pečlivé vyšetření, stanovení diagnosy a následnou léčbu. Velmi lidský přístup.

Dobrý den ,to co tady čtu není pravda paní doktorka Zuvačová je člověk na svém místě. Já se u ní lečím 25 let a nedám na ní dopustit . 3.4.2016 byl syn hospitalizován podruhé v Děčinské nemocnici pro krvácení z konečníku a díky ní syna hned druhý den převezli do Ústecké nemocnice .Nebýt jí tak nevím jak by to dopadlo.Mužu jen doporučit je opravdu skvělá lékařka .

Hezký den, poslední recenze na p. Zuvačovou z r. 2010 je negativní. Tato rádo by lékařka pokračuje v odhánení pacientů i nadále a to ve velkém stylu. Záměrně jsem neuvedl před jejím oslovením titul Mudr. , jelikož její chování k pacientům nesplňuje ani v nejmenším lékařský kodex. Bohužel p.Zuvačové je cizí i základní lidská slušnost. Pokud zvažujete návštěvu gastroenterologie velkým obloukem se vyhněte tomuto člověku, který žije stále v hluboké před revoluční době sedmdesátých let. Recenze běžně nepíši ale považuji za nutné upozornit na případné setkání s tímto clovekem.

Je mi velmi líto, že musí hodnotit slabě, ale velmi nemile mne překvapila reakce paní doktorky při našem telefonním hovoru, kdy jsem žádala o vyšetření, neboť mne druhý den trápí krvácení z konečníku a dlouhou dobu mám tyto problémy a na to mi paní dokrorka řekla, že jsem mladá, že to budou asi jen nějaké hemoroidy a ať si zajdu koupit do lékárny dubovou kůru. Možná jsem na obtíže s konečníkem opravdu mladá (27 let) a je třeba takový problém řešit až v 50 letech... Holt si budu muset počkat. Přijde mi to jako velmi neprofesionální přístup lékařky a vzhledem k faktu, že tyto obtíže je třeba řešit ideálně v počátcích, hledám jiného lékaře, který můj zdravotní problém nebude považovat za nedůležitý a marginální.

Perfektní lékařka, velmi mi pomohla. Chodím k ní už 13 let a nemohu si ztěžovat.Zkušená,profesionálka.Doporučuji Š.

Byl jsem paní doktorkou přesně diagnostikován.Mám za ssebou úspěšnou operaci.S její prací i přístupem jsem byl velmi spokojen.Doporučuji.

Zkušená,profesionálka.Doporučuji,i když "Václav"tvrdí,že za zenitem.Čím víc zkušeností,tím lépe pro pacienty.

Perfektní lékařka