MUDr. Jarmila Suchá

Neurolog Více

Moravská Ostrava 1 adresa

AVICA - diagnostické a léčebné zdravotní zařízení
Bozděchova 8, Moravská Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: AVICA - diagnostické a léčebné zdravotní zařízení Jiný

Naprosto profesionální lékařka, vždy pomohla. Sestra, která ochotně vyhoví i při nutné změně termínu, za vše díky.

Umístění: AVICA - diagnostické a léčebné zdravotní zařízení Jiný

Nemohu říct nic jiného, než
že je to "paní" doktorka a je
skvělá, chodila jsem k ní ještě
když pracovala ve Vítkovické
nemocnici a velmi moc mi
pomohla.

Skvělá. Doporučila mi ji má obvodní lékařka potom co mi jiná p. doktorka řekla abych si symtomy mé nemoci načetla na netu! Tady jsem naprosto spokojená, lékařce věřím, nic nezanedbá. Proto jsem k ní doporučila také svou matku a další kolegy. Věřím, že lepší lékařku v Ostravě nenaleznete. Objednání na čas, znamená jasný čas (spíše o malinko dříve-pozor na to!), setřička je perfektní profík. Jde prostě o vynikající tamdem, který nemá konkurenci.

Skvělá paní doktorka, s lidským přístupem, s precisní pečlivostí, jež dnes není vlastní každému lékaři.
Vřele doporučuji.

Skvělá paní doktorka, příjemná, citlivá, laskavá ... prostě perfektní. Při první návštěvě odhalila dokonale můj "problém" a to bez předchozí měřicí diagnostiky. Spolu s příjemnou, milou a usměvavou sestřičkou tvoří dokonalou a sehranou dvojici. Prostě jsou to profesionálky. Jsem rád, že jsem si zvolil: AVICA - diagnostické a léčebné zdravotní zařízení, Bozděchova 8, Moravská Ostrava. Doporučuji všem! Vávra R.

Jsem velice spokojená s paní doktorkou Jarmilou Suchou.Je obětavá,umí pacienta vyslechnout a hlavně umí
pomoct.Má také velice dobrou zdravotní sestru.Jsou dobře sehrané.Sestřičce když zavolám,má vždy vlídný
hlas a vždy vyhoví a poradí.Moc jím oběma děkují.

Nemohu hodnotit odborné kvality paní doktorky neb nejsem lékař. Mohu však hodnotit hodnoty lidské a ty jsou u paní doktorky Suché na nejvyšší myslitelné úrovni. Příjemná, laskavá a více než trpělivá při poslechu pacienta. Tuto vlastnos má, dle mých zkušeností, tak 10% lékařů. Zbývajích 90% ví všechno a nemá tedy důvod poslouchat nějaké plácání pacientů.
Vřele doporučuji už také kvůli velmi příjemné sestřičce, což je dokonalá kombinace pro nás pacienty a zvláště takové, kteří se necítí býti ovcemi v ordinaci či čekárně.

Josef Novák

Hodnocení - výborná.

Tuto paní doktorku znám několik let, jsem s ní velmi spokojen a připojuji se k hodnocení ostatních pacientů. Abrahamčík

Přidávám se k tomuto názoru. Tak dobré vyšetření jsem už dlouho nezažila. Paní doktorka si mě vyslechla, pročetla dřívější zprávy i od jiných lékařů, aby si udělala obrázek, vyšetřila mě a nasadila léčbu. Také poradila, přitom vše proběhlo velmi rychle, ale bez pocitu, že obtěžujete. Velmi doporučuji.