Soukromá zubní ordinace
Nerudova 102, Nýrsko

Dobrý den, dnes jsem měla tu čest hovořit s paní doktorkou z trošku jiného pohledu, než jako pacient. Jsem moc ráda, že tak arogantní člověk není mým ošetřujícím zubním lékařem. Jejím pacientům přeji jen a jen zdravé zoubky.

U paní doktorky Nové jsem byl vícekrát, z toho několikrát i na ošetření akutním. Vždy mi pomohla, prakticky bezbolestně a včas, kromě odborné erudice projevila i humánní a ohleduplný přístup k pacientovi.

S následky ošetření paní doktorky, které proběhlo zhruba před rokem, jsem se potýkala asi tři měsíce, kdy jsem střídavě otékala a zase splaskávala a bylo mi řečeno, že to přejde a to opakovaně a když ne, tak ho bude muset vytrhnout. Je zajímavé, že jem se v nouzi obrátila na jinou paní doktorku, která se zhrozila, i když se to snažila nedat najevo. A co je na tom nejlepší pomohla mi a běhěm měsíce mi zub vyléčila a mám ho dodnes. MUDr. Nová JIŽ NIKDY!!!!!

Po 15 letech navštěvování paní doktorky jsem se naštěstí dostala do rukou kamarádky zubařky. Až tady jsem zjistila,že je normální,že zubař někomu udělá rentgen a že bez něho se nedá zjistit,zda má člověk mezizubní kazy.Jelikož už jako malá jsem hodně trpěla na kazy, tak podle toho dopadlo vyšetření. Zubních kazů se kamarádka nedopočítala a zadní moudrák označila za keňský zub (na základě zkušeností z Keni, tak označuje prohnilé zuby), ten musel ven. Co vám budu povídat.Ještě teď se stydím.Kamarádka mě ale uklidnila, že vše se dá napravit. Teda kromě toho moudráku, ale že paní zubařka je na žalobu.Takže nevěřte paní doktorce ani jejímu synovi, když vám stejně jako mě řeknou, že máte pěkné zuby.

Mám taky hroznou zkušenost, trhala mi zub a rozsekala mi při tom dáseň. Dostával jsem se z toho několik měsíců. Navíc je sprostá a samolibá. Takový doktor by se vůbec neměl přiblížit k pacientovi.