Praktický lékař pro děti a dorost
Mrázkova 489, Soběslav

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Chodím tam celý život ,a sem nesmírně spokojen,doktorka umí skvěle komunikovat s dětmi,za mě na 110% hodnotim známkou 5

Jsem velice spokojená s paní doktorkou. Velmi vřelý přístup k dítěti, trpělivost jak s dítětem, tak s matkou, (pokud se stále na něco vyptávám)V případě, že je s dítětem něco v nepořádku, posílá na odbornější vyšetření a podobně.Rozhodně ji doporučuji

Bohužel, s paní doktorkou mám špatné zkušenosti milá je jen do té doby, než je třeba projevit svou odbornost a něco dělat,efekt žádný.Dobrá tak maximálně na očkování...

S paní doktorkou naprostá spokojenost,milá super doktorka :-)

Jsem velice spokojena všem doporučuji Jana

paní doktorka Zrubková je skvělá lékařka jsem už babičkou navštěvuji ji se svymi 4 vnoučaty a vždy milá usměvavá a trpělivá a jako lékařka SUPER MOhu napsat jenom samou chválu pro mně ona a její sestřička jsou ty nejlepší a na pravém místě děkuji.

S paní doktorkou jsem spokojená. Čekání není nikdy příliš dlouhé - ani v případě, že je čekárna plná - k synovi jsou doktorka i sestřička vždy milé a mě, matce, vše polopatě vysvětlí a zodpoví všechny otázky. A v případě většího problému mne doktorka bez váhání a "mlžení" odkázala na specialistu.

Jsem spokojená