Praktický lékař pro děti a dorost
Čáslavská 1176, Bohumín

Paní doktorka je nejen skvělý lékař ,ale i úžasný člověk . Doporučujeme všem milá , vstřícná s perfektním přístupem k dětem. Pomohla nám mockrát a my ji za to moc děkujeme.

Jsem s touto lékařkou naprosto spokojená,vždy vyjde vstříc,vždy mi dobře poradila jsem u ní 3 roky a ještě ani jednou mi neřekla ohledně dcery špatnou diagnozu.Má perfetkní přístup k dětem.......jinak komentáři se zaporným hodnocením:DK.CAF.BD.EAD (1) pokud už jste přišla se zápalem plic k lékaři tak mi to připadá trochu pozdě.Věřím tomu že vás poslal na vyšetření s podezdřením na zápal plic do nemocnice,protože bez rentgenu to jde těžko poznat.Nikde jsem nepotkala lepšího pediatra.moje dcera trpívá zánětem prudušek min.6x do roka a okamžitě co jí vyskočí teploty nad 38,9 vím že musím okamžitě k lékaři a paní Zamarská mi vždy perfektně poradí a s ní jsme vždy i ty těžké záněty přešly aniž bychom došli až k zápalu plic takže si myslím že paní doktorka je výborný diagnostik..a nemusí se jí člověk něčeho doprošovat jako to kolikrát bývá zvykem u jiných lékařů znám lékaře u nichž si člověk nedupne tak recept nedostane nedejbože chceli žádanku na odborné vyšetření..

Velmi dobrá lékařka se kterou jsem velmi spokojená a chtěla bych jí touto cestou poděkovat za příjemný přístup k dětem a profesionalitu.Také můžu potvrdit - dobrý diagnostik".Veškeré léky,které napsala mé dceři opravdu zabraly.Také jsem ráda, že i následné kontroly dětí po nemoci jsou velmi pečlivé.v ordinaci mám vždy dobrý pocit,sestřička je také moc příjemná.Doporučuji všem maminkám, kterým na výběru lékaře pro své děti opravdu záleží.

Vstřícná, milá, profesionální. Díky!

Nejlepší pediatr v Bohumíně! Milá, komunikativní, umí si hladce poradit i s křičícím dítětem :-) a pak odmění bonbónem. Vždy důvěřuji její diagnóze, vše důkladně vysvětlí. Sestřička je taky moc hodná. Tuto ordinaci vřele doporučuji.
Petra Lenortová

Výborná lékařka . Kdykoliv zavoláme tak přijede nebo poradí. O malou je postaráno myslím si velmi dobře. Dr. Zamarská nic nepodceňuje. Je to osoba na tom pravém místě, skvělý přístup jak k dětem tak i rodičům. Za sebe mohu jen a jen doporučit!!

p.dr.Zamarská je hodna a mila doktorka, mam u ni obě sve děti a jsem sni moc spokojena, a je opravdu vstřicna a hodna ke svym malým pacientům a jejich rodičum .

p.dr.ZAMARSKÁ mi zachránila po narození dceru, což mi potvrdili i ve fakultní nemocnici v ostravě.jsme s manželem víc než spokojeni .pokud zavoláme, poradí, přijede.a prosím ty, co píší na veřejné stránky, se naučili pravopis.zápal PLYC???no tsk to snad nemyslíte vážně....

Velmi výborná dětská lékařka.Léčila mou dcerku i v nemocnici v Bohumíně.Působila tam jako primářka.Vyléčila mou dcerku, která měla dýchací potíže.Děkujeme ji za to !

tuto lekařku nedoporučuji.dostala mou dceru 6 měsicu do nemocnice ze zapalem plyc a zanětem prudušek.po dvou měsicich lečeni stracela dech a davala ji prašky ktere neodpovidaly jejimu věku.nekomunikuje.neporadi a využiva toho že se jí muže kdokoliv dovolat a pomuže jím což není pravda sama nam to řekla tak už bych k ní nikdy nešla.