Jana Zahradníčková, alergolog Brno

Jana Zahradníčková

Uložit

Alergolog, Imunolog, Internista Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vinohrady 8, Brno
AKI spol.s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, díky ní syn téměř přestal být nemocný. Pečlivá, svědomitá, důkladná,ještě že ji máme. Praktický lékař pediatr jen mávl rukou nad problémy. Díky, vřele doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorku navštěvuji dlouho s oběma dětmi, podařlo se ji rozpoznat a stabilizovat jejich zdravotní problémy. Díky dlouhodobému dodržování pravidel jsem se s dítětem naučila mít pod kontrolou astma, vyvarovat se alergenům a rozpoznat je...Pečlivost, trpělivost a citlivý přístup paní doktorky je obdivuhodný. Její profesionalita je nesporná a psychická podpora rodiče posilující. I přes velkou zaneprázdněnost jsme v akutním případě byli vždy ošetřeni. Děkuji.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá odbornice, důsledná, konečně až na tomto pracovišti jsem pochopila jak má vypadat správné vyšetření u alergologa. Dostala jsem spoustu užitečných rad, které nám opravdu pomohly. Skvělé pracoviště, které můžu doporučit každému koho trápí jakékoliv alergie.


Nejlepší paní doktorka, ke které se synem chodím. Důkladná, nic neponechá náhodě a opravdu dokáže pomoci i tam, kde jiní lékaři selhali. Navíc opravdu velmi příjemná a vstřícná. Můžu jen doporučit!!!


Vynikající pracoviště, perfektní odborný přístup, řeší krůček po krůčku i velmi zapeklitou diagnozu, jediným záporným bodem jsou ze specializace vyplývající dlouhé objednací doby a dlouhé čekání na výsleky.


P

Vstřícnost, rychlost, velmi kvalitní diagnostika, psychická podpora rodiče, který nese těžce onemocnění svého dítěte. Velmi pečlivá paní doktorka, díky, že jsme na ni náhodou přišli....důvěřujeme ji a to je mnohdy pro léčbu hodně důležité. Doporučuji jeji péči. Děkuji.


K

Paní doktorka na mně působila velice klidným dojmem, provedla všechna vyšetření, ze kterých jsem se dozvěděla spoustu věcí. V mém případě fungovala částečně i jako psychoterapeut. Moc děkuji, paní doktorko.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti