Jana Vavříková, praktický lékař Rumburk

MUDr. Jana Vavříková

Praktický lékař Více

33 názorů

Uložit


Adresa

Jiráskova 4, Rumburk
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
33 názorů

D
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Chodím k paní doktorce již mnoho let a souhlasím s tím, že je výborný diagnostik a když je nejhůř, opravdu pomůže, a to nejenom s léčbou. Co mi u ní ale moc schází, je vlídný přístup. Závidím předchozím hodnotitelům, kteří popisují její jednání jako milé a příjemné. U mě je to naopak. Je v lepším případě odměřená, v horším nepříjemná. Skoro vždycky řekne něco, co mě zarazí nebo zamrzí. Neumím si to vysvětlit, protože já s ní mluvím vždy slušně a jsem nekonfliktní člověk. Asi jí nejsem sympatická.


P
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka s nadstandardním individuálním přístupem a takovým stupněm profesionality, jaký se jen tak nevidí. Vyslechne, jak už to někdo řekl - udělá raději více vyšetření zbytečně, než aby něco zanedbala, dokáže člověka uklidnit, dodat mu elán. Velká spokojenost!


J

Znám paní doktorku 20let a mám s ní jen samé dobré zkušenosti.Hned poprvé mi zachránila život a pak po deseti letech mi pomohla zhubnout,když se na demnou všichni zlomili hůl zhubla jsem 35kg a jsem spokojená nedám na paní doktorku teď Mísařovou dopustit je to dobrá a ochotná lékařka.


Nejlepší


Ověřeny pacient

Jako zdravotní sestra mám mnoho zkušeností s praktickými lékaři a musím říct, že s tak milým a vstřícným přístupem a velikou dávkou profesionality se v Severních Čechách jen tak nesetkáte.


Tahle doktorka raději udělá více vyšetření zbytečně, než aby něco zanedbala. Bez řečí přijede klidně i v noci za pacientem domů. Jediné, co mi vadí, je dlouhé čekání, což ovšem vyplývá z velmi důkladného vyšetřování každého pacienta. V Rumburku je rozhodně nejlepší, na rozdíl od "MUDr." Svobody, který už dávno měl přijít o titul, protože je to člověk absolutně bez etiky a nezdráhám se ho označit za gangstera.


JE TO NEJLEPSI DOKTORKA KTEROU ZNAM,POMUZE PORADI A JE PRIJEMNA NAROZDIL OD OSTATNICH


mam s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti


S paní doktorkou jsem spokojená, ale vadí mi dlouhé čekání a také to, že když jsem tam byla naposledy, položila si mě na lehátko, aby mě vyšetřila a sama seděla u počítače, kde jí pípalo ICQ, a mě nechala čekat, zatímco někomu odepisovala. Neprofesionální chování, a měla jsem co dělat, abych něco neřekla.


S paní doktorkou mám samé dobré zkušenosti. Pořádně vyšetří, věnuje se pacientům, je vstřícná. Jsem velmi spokojená. Michaela


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti