Adresa

Medical Touch s.r.o., Poliklinika Jirkov, Červenohrádecká 1559, Jirkov
Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
13 názorů

K
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nejlepší paní doktorka jakou jsme si mohli přát. Opravdu nám velmi pomohla s nelehkými zdravotními komplikacemi. S předchozím lékařem zkušenost velmi tristní. Lze-li se k lékaři těšit, pak k paní doktorce se člověk i těší. Nedáme na ni dopustit


K
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka a sestřička jsou skvělé, velmi ochotné a milé. Bohužel jednou jsem musela k jiné doktorce, jelikož paní doktorka měla dovolenou a z náhradní doktorky a sestřičky jsem byla nešťastná neochotné atd., proto děkuji, že mám tak skvělou paní doktorku a sestřičku. Mají u mě velký dík za to jakou práci s úsměvem vykonávají.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Paní doktorku navštevuji roky. Je to nejlepší doktorka kterou znám! Jiný doktoři mne posílali na vytrhnuti mandli a že mé kardiologicke potíže jsou zpusobeny psychikou. Paní doktorka Valentova to semnou nevzdala. Na kazdy problem nasla reseni a nic nenechala v nahode! Je velice pečliva a vstricna! Vse vysvetli a vzdy pomuze! Za mě TOP! Sestricka také super. Děkuji za Vaši péči! DOPORUČUJI!


Ověřeny pacient

GÁBIŠEK,Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená.je velmi chápavá a vždy mi pomohla.za mě velmi dobrý,


L
Ověřeny pacient

Já jsem absolutně spokojená, dokonce více než s předchozí lékařkou. Milá a vždy ochotná pomoci. Je to člověk ne stroj a každý má nějakou povahu. Když byla mimo šla jsem k zaskoku... To byla teprve hrůza.


P
Ověřeny pacient

Za mne také nedoporučují,při první návštěvě mi skřípla kýlu jak mi prošahávala břicho, v bolestech na mne řvala že s břichem nic nemám a at mi sestra píchne injekci a poslala mne domů s půlročním synem v kočárku musela jsem počkat na manžela až mne odveze na pohotovost kde mi kýlu zatlačily zpět

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odborník-na rozdíl od kritiků, kterým se nelíbí,co jim předepíše a tak dále.Domnívám se,že pokud je ordinační doba do 12 hodin,pacient-pokud není polomrtev-nemá bez objednávky telefonicky příliš vyskakovat.Paní doktorka Valentová je vynikající lékař s komu se nelíbí být jejím pacientem,má svaté právo odejít.


W
Ověřeny pacient

musím souhlasit z negativním ohlasem na tuto "lékařku", možná jen jsme si "namlsaly" u Mudr. Bártové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Nemohu souhlasit s negativním hodnocením co tu čtu!!!! Paní doktorka mi zachránila mandle i přesto, že by bylo pro ni snažší mi je nechat vytrhnout. Jelikož jsem zpěvačka tak jsou mandle pro mne hodně důležité. Objevila se u mně angína která trvala skoro 4 měsíce přicházela a odcházela, potom do toho přišel zánět průdušek, zápal plic a prohnisané uzliny a závěrem streptokok kterého jsem se nemohla zbavit! Paní doktorka s neuvěřitelnou trpělivostí vše vyléčila a dala mě dokupy. Zařídila mi imuno vyšetření a autovacímu proti tomu neřádovi který se mě držel. Má předchozí lékařka mi nasadila pouze 1 antibiotika a pak neustálé bolesti v krku a horečky přehlížela! Nemohu si paní doktorku Valentovou vynachválit! Je skvělá usměvavá milá a všechno vysvětlí a opravdu pomůže! Nevolila bych jinak! Děkuji paní doktorko.


T
Ověřeny pacient

Za sebe musím říct, že jsem se nikdy nesetkala s tím, že by na mě paní doktorka řvala. Vždycky se ke mně chovala slušně a adekvátně. Objednávání preventivní prohlídky s dodatečným předstihem považuji za naprostou samozřejmost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti