Medical Touch s.r.o., Poliklinika Jirkov, Červenohrádecká 1559, Jirkov
Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nejlepší paní doktorka jakou jsme si mohli přát. Opravdu nám velmi pomohla s nelehkými zdravotními komplikacemi. S předchozím lékařem zkušenost velmi tristní. Lze-li se k lékaři těšit, pak k paní doktorce se člověk i těší. Nedáme na ni dopustit

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka a sestřička jsou skvělé, velmi ochotné a milé. Bohužel jednou jsem musela k jiné doktorce, jelikož paní doktorka měla dovolenou a z náhradní doktorky a sestřičky jsem byla nešťastná neochotné atd., proto děkuji, že mám tak skvělou paní doktorku a sestřičku. Mají u mě velký dík za to jakou práci s úsměvem vykonávají.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Paní doktorku navštevuji roky. Je to nejlepší doktorka kterou znám! Jiný doktoři mne posílali na vytrhnuti mandli a že mé kardiologicke potíže jsou zpusobeny psychikou. Paní doktorka Valentova to semnou nevzdala. Na kazdy problem nasla reseni a nic nenechala v nahode! Je velice pečliva a vstricna! Vse vysvetli a vzdy pomuze! Za mě TOP! Sestricka také super. Děkuji za Vaši péči! DOPORUČUJI!

GÁBIŠEK,Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená.je velmi chápavá a vždy mi pomohla.za mě velmi dobrý,

Já jsem absolutně spokojená, dokonce více než s předchozí lékařkou. Milá a vždy ochotná pomoci. Je to člověk ne stroj a každý má nějakou povahu. Když byla mimo šla jsem k zaskoku... To byla teprve hrůza.

Za mne také nedoporučují,při první návštěvě mi skřípla kýlu jak mi prošahávala břicho, v bolestech na mne řvala že s břichem nic nemám a at mi sestra píchne injekci a poslala mne domů s půlročním synem v kočárku musela jsem počkat na manžela až mne odveze na pohotovost kde mi kýlu zatlačily zpět

Paní doktorka je odborník-na rozdíl od kritiků, kterým se nelíbí,co jim předepíše a tak dále.Domnívám se,že pokud je ordinační doba do 12 hodin,pacient-pokud není polomrtev-nemá bez objednávky telefonicky příliš vyskakovat.Paní doktorka Valentová je vynikající lékař s komu se nelíbí být jejím pacientem,má svaté právo odejít.

W

musím souhlasit z negativním ohlasem na tuto "lékařku", možná jen jsme si "namlsaly" u Mudr. Bártové.

Nemohu souhlasit s negativním hodnocením co tu čtu!!!! Paní doktorka mi zachránila mandle i přesto, že by bylo pro ni snažší mi je nechat vytrhnout. Jelikož jsem zpěvačka tak jsou mandle pro mne hodně důležité. Objevila se u mně angína která trvala skoro 4 měsíce přicházela a odcházela, potom do toho přišel zánět průdušek, zápal plic a prohnisané uzliny a závěrem streptokok kterého jsem se nemohla zbavit! Paní doktorka s neuvěřitelnou trpělivostí vše vyléčila a dala mě dokupy. Zařídila mi imuno vyšetření a autovacímu proti tomu neřádovi který se mě držel. Má předchozí lékařka mi nasadila pouze 1 antibiotika a pak neustálé bolesti v krku a horečky přehlížela! Nemohu si paní doktorku Valentovou vynachválit! Je skvělá usměvavá milá a všechno vysvětlí a opravdu pomůže! Nevolila bych jinak! Děkuji paní doktorko.

Za sebe musím říct, že jsem se nikdy nesetkala s tím, že by na mě paní doktorka řvala. Vždycky se ke mně chovala slušně a adekvátně. Objednávání preventivní prohlídky s dodatečným předstihem považuji za naprostou samozřejmost.