Ordinace praktického lékaře pro dospělé
Medical Touch s.r.o., Poliklinika Jirkov, Červenohrádecká 1559, Jirkov

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nemohla jsem si přát lepší doktorku. Pomůže, vysvětlí, doporučí, tohle jsem od mého bývalého doktora neznala. Naprostá spokojenost

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Jsem u paní doktorky teprve krátkou chvíli, ale přesto si dovolím dát jí i sestřičce plný počet hvězdiček. Jsou obě vstřícné, milé a ochotné. Mohla jsem si vybrat lépe. Děkuju oběma

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nejlepší paní doktorka jakou jsme si mohli přát. Opravdu nám velmi pomohla s nelehkými zdravotními komplikacemi. S předchozím lékařem zkušenost velmi tristní. Lze-li se k lékaři těšit, pak k paní doktorce se člověk i těší. Nedáme na ni dopustit

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka a sestřička jsou skvělé, velmi ochotné a milé. Bohužel jednou jsem musela k jiné doktorce, jelikož paní doktorka měla dovolenou a z náhradní doktorky a sestřičky jsem byla nešťastná neochotné atd., proto děkuji, že mám tak skvělou paní doktorku a sestřičku. Mají u mě velký dík za to jakou práci s úsměvem vykonávají.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Paní doktorku navštevuji roky. Je to nejlepší doktorka kterou znám! Jiný doktoři mne posílali na vytrhnuti mandli a že mé kardiologicke potíže jsou zpusobeny psychikou. Paní doktorka Valentova to semnou nevzdala. Na kazdy problem nasla reseni a nic nenechala v nahode! Je velice pečliva a vstricna! Vse vysvetli a vzdy pomuze! Za mě TOP! Sestricka také super. Děkuji za Vaši péči! DOPORUČUJI!

GÁBIŠEK,Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená.je velmi chápavá a vždy mi pomohla.za mě velmi dobrý,

Já jsem absolutně spokojená, dokonce více než s předchozí lékařkou. Milá a vždy ochotná pomoci. Je to člověk ne stroj a každý má nějakou povahu. Když byla mimo šla jsem k zaskoku... To byla teprve hrůza.

Za mne také nedoporučují,při první návštěvě mi skřípla kýlu jak mi prošahávala břicho, v bolestech na mne řvala že s břichem nic nemám a at mi sestra píchne injekci a poslala mne domů s půlročním synem v kočárku musela jsem počkat na manžela až mne odveze na pohotovost kde mi kýlu zatlačily zpět

Paní doktorka je odborník-na rozdíl od kritiků, kterým se nelíbí,co jim předepíše a tak dále.Domnívám se,že pokud je ordinační doba do 12 hodin,pacient-pokud není polomrtev-nemá bez objednávky telefonicky příliš vyskakovat.Paní doktorka Valentová je vynikající lékař s komu se nelíbí být jejím pacientem,má svaté právo odejít.

W

musím souhlasit z negativním ohlasem na tuto "lékařku", možná jen jsme si "namlsaly" u Mudr. Bártové.