Praktický lékař pro děti a dorost
Budovatelů 6, Přerov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrá lékařka, doporučuji. Vždy na telefonu ochotná poradit. Kdykoliv zavolám, udělá si na nás čas. Na děti velice příjemná.

S paní doktorkou rozhodně nejsem spokojená. Přístup k dítěti chladný, k rodiči až arogantni ( k mému manželovi se ale chovala úplně jinak, dokonce se usmála). Vždy řeší nepodstatné věci, např. chybějící průkazku o váhových přírustcích u školou povinného dítěte. Přitom má všechny potřebné informace v počítači. V případě zdravotních problémů jsem se musela obrátit na jiného lékaře.

Velmi dobrá lékařka, doporučuji. Vždy na telefonu, ochotná poradit, pomoci. Chodíme se dvěma dětmi, neměnila bych.

Tak tudy určitě ne! Pokaždé když jsem k ní přišla jsem si připadala jako simulant, co strká teploměr do horkého čaje apod. Vždy když jsem tam musela jít, i třeba na prohlídku na kterou mě sama pozvala, jsem si připadala, že obtěžuju. Sestřička je sice hodná a popovídá si s váma, ale doktorka...

je to naše hodná paní doktorka.\jsme rádi, že jsme u ni.

Nedoporučuji, nedoporučuji, nedoporučuji. Byla jsem u ní s 5-ti měsíčním synem jednou. V Nemocnici na pohotovosti. Byla arogantní, až sprostá. Slovo náladová by bylo v tomto případě velmi slabé. Syn - horečky 39 stupňů. Zvracel. Měl průjem ( úplně bílou stolici - jak tvaroh). Dle paní doktorky - stolice v pořádku. Celou dobu jsem měla pocit, že ji nesmírně obtěžuji ( podotýkám, že jsem na pohotovost nepřijela v noci, ale v sedm hodin večer). Odešli jsme s tím, že mu vlastně vůbec nic není. Nikdy jsem se s horším jednáním nesetkala. Paní doktorka má asi stále pocit, že zde není ONA pro DĚTI, ale DĚTI pro NI. POkud bych znovu byla nucena navšívit dětskou pohotovost, díky této zkušenosti s MUDr. Tománkovou bych jela raději s dítětem do Hranic, nebo do Olomouce. Jedna věc na závěr: pokud už práce lékaře paní doktorku nebaví, možná by měla začít dělat něco jiného, nebo jít na pracák. Je to ostuda všech lékařů, a vrhá to velmi špatné světlo na práci přerovské nemocnice.

Na jednu stranu jsem byla s paní doktorkou spokojená, na druhou zase ne. Přijde mi náladová, občas arogantní a jak už zde bylo psáno, moc ji nezajímá pacient. Když srovnám ji (chodila jsem k ní celé dětství) a dr., ke které chodím teď se svým synem, musím říct, že je to veliký rozdíl a rozhodně bych k ní už znovu nešla.

pani doktorka neni spatna, jen obcas mi prijdou nektere jeji vyroky netaktni, hlavne vuci matce, ktera ma prvni dite a kolikrat si s malym mimcem neni ve vsem jista....

Paní doktorka se o mě starala celou střední školu, mnohokrát mi pomohla v nouzi, velmi ochotně poradila i pomohla nad rámec svých povinností. Ochotná, milá, vstřícná - vřele doporučuji!