Jana Tománková, pediatr Přerov

MUDr. Jana Tománková

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Budovatelů 6, Přerov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrá lékařka, doporučuji. Vždy na telefonu ochotná poradit. Kdykoliv zavolám, udělá si na nás čas. Na děti velice příjemná.


A
Ověřeny pacient

S paní doktorkou rozhodně nejsem spokojená. Přístup k dítěti chladný, k rodiči až arogantni ( k mému manželovi se ale chovala úplně jinak, dokonce se usmála). Vždy řeší nepodstatné věci, např. chybějící průkazku o váhových přírustcích u školou povinného dítěte. Přitom má všechny potřebné informace v počítači. V případě zdravotních problémů jsem se musela obrátit na jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka, doporučuji. Vždy na telefonu, ochotná poradit, pomoci. Chodíme se dvěma dětmi, neměnila bych.


Z
Ověřeny pacient

Tak tudy určitě ne! Pokaždé když jsem k ní přišla jsem si připadala jako simulant, co strká teploměr do horkého čaje apod. Vždy když jsem tam musela jít, i třeba na prohlídku na kterou mě sama pozvala, jsem si připadala, že obtěžuju. Sestřička je sice hodná a popovídá si s váma, ale doktorka...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je to naše hodná paní doktorka.\jsme rádi, že jsme u ni.


Ověřeny pacient

Nedoporučuji, nedoporučuji, nedoporučuji. Byla jsem u ní s 5-ti měsíčním synem jednou. V Nemocnici na pohotovosti. Byla arogantní, až sprostá. Slovo náladová by bylo v tomto případě velmi slabé. Syn - horečky 39 stupňů. Zvracel. Měl průjem ( úplně bílou stolici - jak tvaroh). Dle paní doktorky - stolice v pořádku. Celou dobu jsem měla pocit, že ji nesmírně obtěžuji ( podotýkám, že jsem na pohotovost nepřijela v noci, ale v sedm hodin večer). Odešli jsme s tím, že mu vlastně vůbec nic není. Nikdy jsem se s horším jednáním nesetkala. Paní doktorka má asi stále pocit, že zde není ONA pro DĚTI, ale DĚTI pro NI. POkud bych znovu byla nucena navšívit dětskou pohotovost, díky této zkušenosti s MUDr. Tománkovou bych jela raději s dítětem do Hranic, nebo do Olomouce. Jedna věc na závěr: pokud už práce lékaře paní doktorku nebaví, možná by měla začít dělat něco jiného, nebo jít na pracák. Je to ostuda všech lékařů, a vrhá to velmi špatné světlo na práci přerovské nemocnice.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Na jednu stranu jsem byla s paní doktorkou spokojená, na druhou zase ne. Přijde mi náladová, občas arogantní a jak už zde bylo psáno, moc ji nezajímá pacient. Když srovnám ji (chodila jsem k ní celé dětství) a dr., ke které chodím teď se svým synem, musím říct, že je to veliký rozdíl a rozhodně bych k ní už znovu nešla.


pani doktorka neni spatna, jen obcas mi prijdou nektere jeji vyroky netaktni, hlavne vuci matce, ktera ma prvni dite a kolikrat si s malym mimcem neni ve vsem jista....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Paní doktorka se o mě starala celou střední školu, mnohokrát mi pomohla v nouzi, velmi ochotně poradila i pomohla nad rámec svých povinností. Ochotná, milá, vstřícná - vřele doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti