Výborný přístup, velká ochota

Moje zkušenost s MUDr. Švehlíkovou je bohužel velmi špatná. Nepoznala infekční mononukleózu při hrozivém nálezu na mandlích, dokonce ani přes přímý dotaz mé matky, zda to nemůže být toto onemocnění.
Neorientovala se v serologických testech na i.m. Po týdnu trápení jsme navštívily doc. Polcrovou na ORL ve Šternberku, která při pohledu do krku měla okamžitě jasno. Skončila jsem na 14 dní v nemocnici a s poškozením jater na dietě. S následky (snížená výkonnost až únavový syndrom) se potýkám dodnes. Otázkou je, zda by průběh nebyl podobný i při včasné diagnostice, ale každopádně se domnívám, že šlo o pochybení. Událost je stará cca 10 let, tak doufejme, že si paní doktorka mezitím znalosti doplnila.

Vidím, že tu jsou samé dobré reference, tak přidám svoji referenci. Nikomu tento názor nevnucuji, ale pro mě je to špatná doktorka. Kdybych mohl jako dítě rozhodovat jako nyní v 23 letech, rozhodně bych udělal změnu. Kolem 6-7 roku jsem měl akutní slepák. Po prohmatání mě poslala domu i přes velké bolesti. Nebýt mého dědu který zavelel po viditelných bolestech, tak jsem možná už někde jinde. Samozdřejmě z urgentu přímo na sál. Jelikož jsem byl dítě, myslím si, že mě měla automaticky poslat za někým kvalifikovanějším aby mě vyšetřil, nebo mi viděla do břicha a hlavy? Z moji zkušenosti vím, že se to tak už dělá normálně. Dále jsem měl alergickou reakci na kterou mi řekla, že to je nějaká vyrážka, samozdřejmě mě neposlala na žádný alergologické testy či někam na kožní. Ať nezůstanu u toho špatného jenom. Byla příjemná a dávala obrázky, ale život to nezachrání. Andráši Martin

Jsme u paní lékařky Švehlíkové zatím jen krádce, ale zatím jsem velice spokojena s její péčí. S dětmi to opravdu umí a ochotně cokoli vysvětlí. Působí na mě dojmem opravdového profesionála. Před ní jsme měli také vynikajícího lékaře, takže jsem se změny opravdu bála, ale nebylo čeho. Jsme opět v dobrých rukou.

velmi kvalitní lékařka, v ordinaci se dlouho nečeká, vše dostupné v jedné budově, dobrá možnost parkování

velice profesionální pani doktorka. znám ji 27let

Jsem velice spokojená s péčí této paní doktorky, díky její profesionalitě jsme vždy brzy na řadě, nestrávíme čas v čekárně jen proto, že by si paní doktorka s pacienty dlouze vykládala, pracuje rychle a velmi profesionálně, zároveň však s trpělivostí a důsledností.

Jsem s péčí velmi spokojena.

Ne příliš upovídaná, zato rozvážná,zkušená a profesionální. Dokáře děti přemluvit ke spolupráci a to si cením.

Respekt! Moc šikovná paní lékařka!