Praktický lékař pro dospělé
Nám. Hrdinů 5, Krnov

Poprvé jsem navštívila paní doktorku a i když nejsem její pacientka, tak mě ochotně přijala. Takový přístup jsem snad nikdy nezažila. Je moc milá, usměvavá a dobře mi poradila a vše nádherně vysvětlila. K mému dalšímu překvapení i paní sestřička byla velmi pozorná, chápavá a ochotně mi zodpověděla na zvídavé dotazy. Při čekání si se mnou dokonce povídala a perfektně mi popsala, co mám dělat dál.

Paní doktorka je velice hodná, milá, vždy poradí. Vždy mi s každým problémem pomohla, nikdy nic nenechala náhodě a začala jednat - kompletní vyšetření. Nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je opravdu milionová. Doporučuji!!!

Velmi dobrá praktická lékařka s obětavou péčí vůči nám pacientům. Při vyšetření velmi pečlivá, svědomitá, informuje o svých zjištěních. Pravidelně posílá na odborná vyšetření.. Z její ordinace odcházím vždycky s pocitem výborné, odborné péče a vždycky spokojen. Moc děkuji

Je to "moje" paní doktorka...neměnila bych!!!!!Bývalá i současná sestřička - super!!Masná

Paní doktorka je vždy příjemná,poradí a vysvětlí vše kolem zdravotního stavu. Pošle na nutná vyšetření.Sestřička je také velice vstřícná.Jsem s ní velice spokojena.

Skvělá lékařka nejen díky svým zkušenostem, ale také díky osobnímu přístupu ke svým pacientům. Jste nejlepší a nejednou jste pomohla mně i mé rodině. Děkuji Bolíková, ať se vám daří!

Velmi dobrá, sympatická, obětavá, p.doktorka.H.B.

Není co dodat,je to prostě v Krnově jednička

Pospíšil

Je to dobrá lékařka

Souhlasím, je to jedna z nejlepších doktorek. Vydržte event. potíže.