Adresa

Odborný lékař ušní, nosní, krční
E. F. Buriana 869/4a, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Velice arogantní přístup personálu, který pacienta neošetří ani přesto že je určen jako zástup pro urgentní případy, nedoporučuji empatie na 0.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Umějí své pacienty povzbudit a podržet neměnila bych a nedám na ně dopustit Mudr. Jana Šťávová Mudr. Alena Prokopová nejlepší beze slov

P
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Při kontrole na audio jsme se k audiu vůbec nedostali a pani doktorka velmi rychle a profesionálně vyřešila můj jiný problém ,který teda podle mně nebyl nic moc?! Asi vycitila , moji neochotu hospitalizace tak mě velmi chytře poslala hned další den teda v sobotu na kontrolu na pohotovost s tím , že v pondělí chce výsledky. Vedela určitě co se stane! Domů už jsem se z pohotovosti nedostal!! Akutní hospitalizace!! Určitě mě tímto svým fikaným způsobem ušetřila velkých problémů!! Moc ji timto děkuji!! Jsou se sestřičkou fakt sehraná dvojka!!! Správné soukolí!


M
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Běžné nachlazení a bolesti uší i hlavy

Paní doktorku Šťávovou i sestřičku znám už xlet. Jsou vstřicne obetavé a velmi ochotné. Moc si jich vážim a za jejich vstřicnou péči patři obrovská chvála to samé mohu potvrdit i o paní dr.Prokopové. Velmi spokojená snimi je Monika Nagyová


Ověřený profil

Paní doktorka Šťávová již znám dlouho ani nevim kolik let a je výborná i sestřička.A poslouchá co mě trapí moje uši, jsem nedoslýchavý.


V
Ověřený profil

Paní doktorku mohu jen pochválit.Díky díky jejímu přístupu mi bylo odhaleno závažné onemocnění v počátečním stadiu.Rychlá a odborná diagnoza a odeslání k dalšímu specialistovi.Díky tomu byla léčba účinná.


Z
Ověřený profil

U paní doktorky Šťávové jsem byl minulý rok.Čekací doba přiměřená a sestřička byla milá.Paní doktorka se mě zdála sympatická ,slovně poradila.Nemůžu si stěžovat.V novém roce se k ní opět objednám tak uvidím :-)


P

U paní doktorky jsem byl minulý měsíc, zřejmě se nevyspala úplně do růžova, neboť od začátku působila otráveně. Možná k dětským pacientům se chová lépe. Můj problém si pořádně ani nevyslechla. Pacienty bere jen jako na běžícím pásu, ale nemá čas vás vyslechnout a lidsky vám poradit a promluvit s vámi o problému. Rozhodně tuto doktorku nedoporučuji. Na doktory mám štěstí,ale s touto doktorkou jsem měl opravdu nepříjemný zážitek. Velmi mě pobavila svou odpovědí, že se mám víc soustředit, když špatně slyším. Tak arogantní přístup, jsem nezažil. Že jsem musel na RTG do nemocnice mi nevadilo, není to tak daleko,ale naštěstí jsem si vybral jinou lékařku, která mi hned nabídla řešení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velice vstřícná, podporující, navíc velmi citlivá. Vyléčila mi komplikované onemocnění ucha. V ordinaci se rozhodně čeká kratší dobu než v nemocnici a přístup k pacientům je výrazně lepší. I kdyby se čekalo, na paní dopktorku si vždycky rád počkám a zajít si na rentgen do nemocnice není žádný problém. Pacienti, které znám si paní doktorku velmi pochvalují. I sestřička je výborná a cítíte se tam s nimi jako člověk, který má svou hodnotu a důstojnost. Vřele doporučuji.


Paní doktorka je velmi ochotná, vzdělaná, zručná a citlivá při zákrocích v ordinaci. Navíc dovede podpořit plačící dítě a získat je ke spolupráci. Obdivuji, co vše musí snést od hysterických rodičů a s jakým přehledem tyto situace řeší ve prospěch dítěte. Když chce být někdo nespokojený, je to jeho věc. Ať to ale nehází na doktorku. Spolu se sestřičkou Vám darují úsměv, porozumění, prostě lidský přístup a odcházíte osvěženi. Doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu