E. F. Buriana 869/4a, Havířov
Odborný lékař ušní, nosní, krční (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Běžné nachlazení a bolesti uší i hlavy

Paní doktorku Šťávovou i sestřičku znám už xlet. Jsou vstřicne obetavé a velmi ochotné. Moc si jich vážim a za jejich vstřicnou péči patři obrovská chvála to samé mohu potvrdit i o paní dr.Prokopové. Velmi spokojená snimi je Monika Nagyová

Paní doktorka Šťávová již znám dlouho ani nevim kolik let a je výborná i sestřička.A poslouchá co mě trapí moje uši, jsem nedoslýchavý.

Paní doktorku mohu jen pochválit.Díky díky jejímu přístupu mi bylo odhaleno závažné onemocnění v počátečním stadiu.Rychlá a odborná diagnoza a odeslání k dalšímu specialistovi.Díky tomu byla léčba účinná.

U paní doktorky Šťávové jsem byl minulý rok.Čekací doba přiměřená a sestřička byla milá.Paní doktorka se mě zdála sympatická ,slovně poradila.Nemůžu si stěžovat.V novém roce se k ní opět objednám tak uvidím :-)

U paní doktorky jsem byl minulý měsíc, zřejmě se nevyspala úplně do růžova, neboť od začátku působila otráveně. Možná k dětským pacientům se chová lépe. Můj problém si pořádně ani nevyslechla. Pacienty bere jen jako na běžícím pásu, ale nemá čas vás vyslechnout a lidsky vám poradit a promluvit s vámi o problému. Rozhodně tuto doktorku nedoporučuji. Na doktory mám štěstí,ale s touto doktorkou jsem měl opravdu nepříjemný zážitek. Velmi mě pobavila svou odpovědí, že se mám víc soustředit, když špatně slyším. Tak arogantní přístup, jsem nezažil. Že jsem musel na RTG do nemocnice mi nevadilo, není to tak daleko,ale naštěstí jsem si vybral jinou lékařku, která mi hned nabídla řešení.

Paní doktorka je velice vstřícná, podporující, navíc velmi citlivá. Vyléčila mi komplikované onemocnění ucha. V ordinaci se rozhodně čeká kratší dobu než v nemocnici a přístup k pacientům je výrazně lepší. I kdyby se čekalo, na paní dopktorku si vždycky rád počkám a zajít si na rentgen do nemocnice není žádný problém. Pacienti, které znám si paní doktorku velmi pochvalují. I sestřička je výborná a cítíte se tam s nimi jako člověk, který má svou hodnotu a důstojnost. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi ochotná, vzdělaná, zručná a citlivá při zákrocích v ordinaci. Navíc dovede podpořit plačící dítě a získat je ke spolupráci. Obdivuji, co vše musí snést od hysterických rodičů a s jakým přehledem tyto situace řeší ve prospěch dítěte. Když chce být někdo nespokojený, je to jeho věc. Ať to ale nehází na doktorku. Spolu se sestřičkou Vám darují úsměv, porozumění, prostě lidský přístup a odcházíte osvěženi. Doporučuji

Paní doktorka výborná,jsme s ní velice spoojeni. Vyléčila mi urputné angíny a to mi už jinde chtěli trhat mandle.Se sestřičkou jsou obě moc milé.

je fajna ;)

Velmi dobrý přístup k pacientovi a odbornost. Doporučuji !!!