Jana Staňková, gynekolog Mníšek pod Brdy

MUDr. Jana Staňková

Gynekolog

Komenského 886, Mníšek pod Brdy
Sam. ordinace PL - gynekologa

Dobrá dokud nemáte problémy.... ty už moc neřeší.Vše se zaplácne antikoncepcí,nebo injekcema.Vyšetření u ní bylo bolestivé.Na můj problém s PCOS mi ani nepřišla.
Přešla jsem k jiné doktorce a teď teprve vím co to je péče :-)

Vynikající doktorka a výborný člověk. Milá, ochotná, vstřícná, vše vysvětlí. Necítíte se ani jako u lékaře, ale u dobrých známých. Na kvalitě této lékařce přidává i sestřička - i ta je nejen profesionálka, ale je zároveň milá a příjemná. Jestli se bojíte doktorů jako já - neváhejte, do této gynekologické ordinace můžete jít bez obav. Přístup lékařky i sestřičky k pacientkám je nadstandardní. Děkuji. J. Víšková

Výborná paní doktorka. Vždy milá, poradí. Bohužel jsem se odstěhovala, ale už přes tři roky hledám někoho kdo by jí sahal alespoň po kolena. Pečovala o mě v těhotenství. Na každé návštěvě mi dělala UTZ a důkladně mě vyšetřila. Vždy jsem od ní odcházela s pocitem že si mohu být jistá že je miminko v pořádku a nic mu nechybí.

Paní doktorka je velice pečlivá a vždy milá a ochotná, sestra také. Nemohu si stěžovat.

velmi dobrá doktorka a velice příjemná sestra

Profík a přitom milá, příjemná, poradí. Doporučuju.

Monika Davies

Velmi nepříjemná sestřička,klidně vleze do ordinace při vyšetřování,což je velice nepříjemné.U paní doktorky jsem byla s banálními,ale nepříjemnými problémy.Nasadila mi prášky,ovšem po týdnu byly problémy zpátky.Stěžovala jsem si na bolesti v podbřišku a přesto,že test z krve neprokázal zánět nasadila mi antibiotika.Nepomohla ani ta.Po změně gynekologa je vše v pořádku.

Empatická, velmi příjemná a současně profesionální lékařka.

Paní doktorka je velice ochotná, milá a člověk na svém místě. Je odborník ve svém oboru.