Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Bohužel mám s touto lékařkou špatné zkušenosti. Dlouhá čekací doba, velmi neprofesionální přístup co se týče vyšetření i papírování. Co mě a mému zaměstnavateli způsobila s pracovním úrazem - příšerné. Paní doktorka špatně vyplnila formulář, samozřejmě ale byl za 500Kč, pojišťovna chtěla nový - doktorka však odmítla nový vypsat a ještě mi vynadala, jak malému ,,spratkovi", ať si najdu jiného neurologa, že jsem problémový pacient. Místo aby přiznala chybu a opravila formulář (za peníze), mě odmítla jako pacienta. Dodnes nevím, co jsem já udělala špatně, zaměstnavatel se s tímhle jednáním také ještě nesetkal. Když se situaci snažil vyřešit, dostalo se mu stejné reakce. Vynechávam další neprofesionální jednání, nebudu už ani zmiňovat způsoby přijímání pacientů a vyšetření... Shrnutí je ovšem jasné - nedoporučuji.

Přišla jsem s bolestí v ruce. Předcházející den jsem byla převezena rzs do nemocnice, kde mě byly indikovány léky na zmírnění bolestí a snížení tlaku (240/130). Ve zprávě z nemocnice bylo doporučení ke kontrole u neurologa. Šla jsem za paní doktorkou puvodně s tím, že se objednám, ale bolesti náhle začaly znovu. Paní doktorka argumentovala slovy typu, že má objednané pacienty. Už nikdyk ní nepujdu. Byl to nehumánní přístup.

Byla jsem u paní doktorky jednou a naposledy. Přišla jsem k ní kvůli bolestem na hrudníku, špatným nádechům, tachykardii, nedokrvováním hlavy a končetin, bolestmi zad, a spoustě dalších příznaků. Stalo se to po gynekologické operaci, po které jsem skončila v nemocnici s podezřením na infarkt a plicní embolii. Vše bylo vyloučeno, kvůli bolestem jsem tedy po problému pátrala dál, protože lékaři evidentně nic nezjistili. Bylo mi doporučeno jít na neurologii. Od paní doktorky mi byla diagnostikována po základní prohlídce neuróza (což by po 14-ti dnech silných bolestí měl asi každý). Odcházela jsem tedy s tím, že jsem neurotik a měla bych navštívit psychiatra a brát léky, což vzhledem k plánovanému těhotenství nešlo. Od bolestí mi to ale nepomohlo, skončila jsem z vlastní iniciativy na rehabilitaci, kde mi zjistili zablokovanou hrudní páteř, otočená a posunutá žebra, s tím spojené zatuhnutí krční páteře a skolioza. Z toho vycházely všechny mé příznaky. Už druhý měsíc mne na rehabilitacích dávají dohromady. Byl to následek gynekologické operace, což mi potvrdila rehabilitační lékařka. Ani jeden lékař nevěděl co mi je, už by do mě cpali léky na psychiku a udělali ze mne blázna. K lékařům jinak nechodím a u toho zůstanu. Není nad to si diagnózu stanovit sám.

arogantni,nepříjemná paní doktorka,která podle mne nemá ani dokonalé znalosti o léčbě.V čekárně si pěkně počkáte-někdy i 3 a více hod.Nedej bože aby Vás něco akutně bolelo.Tuto paní doktorku určitě nedoporučuji.

No já se už léčím několik let u paní doktorky Sobotové a řeknu vám jen jedno,že já jsem s ní velmi spokojen a každopádně bych jí neměnil za jinou neuroložku..

Výborná lékařka se vstřícností k pacientovi a vysokou odbornou úrovní, doporučuji.

Napíši Vám příběh a sami si udělejte obrázek o paní doktorce Sobotové.V lednu tohoto roku se mému muži z ničeho nic zavřelo levé oko.Po vyšetření v nemocnici nám bylo řečeno,že manžel přechodil chřipku a následkem toho došlo k lehkéhu ochrnutí víčka.Že se to časem upraví.Ale za jak dlouho,nikdo neřekl.A tak jsme navštívili paní doktorku Sobotovou,která s tím,co řekli v nemocnici nesouhlasila a mého muže objednala na speciální vyšetření,která mu při hospitalizaci vůbec předtím nedělali.A pak byl pro nás těžký verdikt-Nádor na mozku.Nebýt paní doktorky tak asi ještě teď čekáme na to,až muž otevře oko.
Po velmi náročné neurochirurgické operaci,se stav postupně zlepšoval.A že je paní doktorka nepříjemná není vůbec pravda a když Vám napíši,že se na mého muže přijela podívat po operaci i domů,TO o něčem svědčí.Máme za sebou nejhorší období v našem společném životě.Jak moc poděkovat obětavé paní doktorce tady nejde ani napsat.Simona Kantová

Velmi hrubě a nevhodně se chovající lékařka. Po zvýšení mého hlasu že se chová nevhodně obrátila a začala se chovat mile. A když měla mít hodinu pauzu, tak odmítla maminku s dítětem, která byla v křeči a plakala bolestí s tím, ať si tu hodinu počká. Naprostý nezájem o pacienta.

Á

Zájem o pacienta a důkladné vyšetření, příjemné vystupování jak lékařky samotné, tak sestry - vím,mělo by to být samozřejmostí všude - bohužel,není. Tady ANO.