Jana Slabá, oční lékař Sedlčany

MUDr. Jana Slabá

Uložit

Oční lékař Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tyršova 160, Sedlčany
Ord. specialisty - oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Souhlasím se všemi zde, velice nepříjemná a arogantní lékařka, mám s ní nehezké zkušennosti...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pokud možno nohy na ramena a rychle pryč............Paní doktorka nepříjemná až arogantní,drzá až to není hezký.Místo aby se starala o to aby vás řádně vyšetřila řeší váš osobní život a věci do kterých jí nic není např:jak jsem mohla v 21letech otěhotnět a se sestrou se mi posmívala jak můžu bejt tak blbá v tu chvíly jsem se cítila jako těhule pobouřená hormony hrozně, chtělo se mi brečet přímo v ordinaci.Pání doktorka nemá ůctu ani ke starým lidem a řve na ně jak na psy že je to slyšet až na chodbu a to jenom kvůli tomu že se po mrtvici pán nemohl narovnat aby se mu mohla kouknout do oka.Mě konkrétně ve 14.letech třeba řekla že mě žádná operace očí nepomůže at ty peníze které by mě to stálo ratši vezmu a dojdu je prochlastat A PODOBNÉ NEMÝSTNÉ ŘEČI MÁ PŘI KAŽDÉ MOJÍ NÁVŠTĚVĚ.Jenom díky této paní doktorce jsem si vypěstovala panickou hrůzu z očních lékařů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Nejhorší doktorka všech dob! Tak arogantní, až sprosté jednání bych od lékaře nečekal! K léčbě se raději ani vyjadřovat nebudu! Jestli můžete, vemte tuto ordinaci obloukem!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka mi odmítala sdělit zakřívení a poloměr čoček, jelikož jsem si již nadále nechtěl kupovat čočky od ní za 1000kč, když ty samé se dají legálně sehnat za 500kč. Po dlouhé době dohadování mi řekla ať se příště nechám vyšetřit na internetu a nechodím k ní. Jo a že kvůli mě budou mít ostatní lidi u ní dražší čočky atd. Paní doktorka si očividně děla byznys v ordinaci a nutí pacientům své produkty. Otřesné. Nakonec mi informace sdělila a rozloučila se se mnou s tím, že už tam nemám chodit. Dnes si jdu pro zdravotní výpis abych mohl přejít k jínému stomatologovi.
Jinak se chovala velmi arogantně i na jiných kontrolách. Nejsem jediný - mí známý a kamarádi jsou taktéž velmi nespokojeni.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti