Ord. specialisty - oční
Tyršova 160, Sedlčany

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Souhlasím se všemi zde, velice nepříjemná a arogantní lékařka, mám s ní nehezké zkušennosti...

Pokud možno nohy na ramena a rychle pryč............Paní doktorka nepříjemná až arogantní,drzá až to není hezký.Místo aby se starala o to aby vás řádně vyšetřila řeší váš osobní život a věci do kterých jí nic není např:jak jsem mohla v 21letech otěhotnět a se sestrou se mi posmívala jak můžu bejt tak blbá v tu chvíly jsem se cítila jako těhule pobouřená hormony hrozně, chtělo se mi brečet přímo v ordinaci.Pání doktorka nemá ůctu ani ke starým lidem a řve na ně jak na psy že je to slyšet až na chodbu a to jenom kvůli tomu že se po mrtvici pán nemohl narovnat aby se mu mohla kouknout do oka.Mě konkrétně ve 14.letech třeba řekla že mě žádná operace očí nepomůže at ty peníze které by mě to stálo ratši vezmu a dojdu je prochlastat A PODOBNÉ NEMÝSTNÉ ŘEČI MÁ PŘI KAŽDÉ MOJÍ NÁVŠTĚVĚ.Jenom díky této paní doktorce jsem si vypěstovala panickou hrůzu z očních lékařů.

Nejhorší doktorka všech dob! Tak arogantní, až sprosté jednání bych od lékaře nečekal! K léčbě se raději ani vyjadřovat nebudu! Jestli můžete, vemte tuto ordinaci obloukem!

Paní doktorka mi odmítala sdělit zakřívení a poloměr čoček, jelikož jsem si již nadále nechtěl kupovat čočky od ní za 1000kč, když ty samé se dají legálně sehnat za 500kč. Po dlouhé době dohadování mi řekla ať se příště nechám vyšetřit na internetu a nechodím k ní. Jo a že kvůli mě budou mít ostatní lidi u ní dražší čočky atd. Paní doktorka si očividně děla byznys v ordinaci a nutí pacientům své produkty. Otřesné. Nakonec mi informace sdělila a rozloučila se se mnou s tím, že už tam nemám chodit. Dnes si jdu pro zdravotní výpis abych mohl přejít k jínému stomatologovi.
Jinak se chovala velmi arogantně i na jiných kontrolách. Nejsem jediný - mí známý a kamarádi jsou taktéž velmi nespokojeni.