MUDr. Jana Sehnalová
Kelč 31, Kelč

Umístění: MUDr. Jana Sehnalová Jiný

Bohužel jediné, co u paní doktorky mohu vyzdvihnout, je její přátelský přístup. Od dětství jsem docházela pouze k paní Sehnalové a prošla si mnohočetnými opravami zubů. Po přestěhování se do Prahy jsem vyhledala místního zubaře, který mi po vstupní kontrole a rentgenu sdělil velmi nepříjemnou zprávu. Všechny zuby opravené paní doktorkou měly velké vnitřní záněty, dva zuby byly po jejích neprofesionálních zákrocích v absolutně katastrofálním stavu a již nebylo možné je zachránit. Toho by si paní zubařka dost možná všimla, kdyby mi alespoň jednou za celou tu dobu udělala rentgen. Upřímně jsem si vážnost situace z rentgenových snímků uvědomovala i já sama jako úplný laik. Nový zubař se velmi divil, že se mi zatím neobjevily žádné výrazné bolesti a komplikace vzhledem k nešťastnému stavu celého chrupu. Dnes, po 5 letech v rukou profesionála, mám zuby konečně v pořádku. Stálo mě to nespočet bolestně strávených hodin na zubařském křesle a desítky tisíc korun za důkladné opravy.
Hlavní problém u těchto zubařů v malých městech je to, že nemají konkurenci, tudíž nejenže nemají důvod se zlepšovat, ale svoji práci často zanedbávají. Absolutně nejdou dopředu s technologií a už vůbec do ní neinvestují. Nerada bych všechny tyto zubaře házela do jednoho pytle. Věřím, že se najdou i ti kvalitní, ale jsem si jistá, že výjimka v tomto případě potvrzuje pravidlo. Je mi upřímně líto těch lidí, kteří k této zubařce pravidelně docházeli nebo snad ještě docházejí a čeká je podobné zjištění jako mě, v lepším případě. V horším případě na to přijdou mnohem později než já a dopad to může mít několikanásobně horší. Doporučuji všem potenciálním pacientům, kterým se tu a tam objeví nějaký kaz, a kteří by rádi jejích služeb využili, aby se této ordinaci vyhnuli obloukem.