Sam.ord. PL pro děti a dorost
Nádražní 53, Žamberk

Paní Doktorka je velmi milá a hodná, chodí k ní obě děti a její přístup k nim je vynikající. Děti jí mají rádi. Syn od malinka trpí na alergie a často ho trápí průdušky - paní doktorka to hned neřeší antibiotiky a krémy s kortikoidy, ale snaží se o alternativní léčbu. Synovi to pomohlo i když jsme se samozřejmě antibiotikům nevyhnuly. Dnes je na homeopatické léčbě a je v pohodě. Moc mě mrzí že paní doktorka bude končit a musím hledát jiného lékaře.

Nejlepší pediatr v Žamberku, perfektní přístup, praktikování alternativní léčby, přírodní kosmetiky pro kojence a k zastižení na telefonu i mimo ordinační dobu. Báječná doktorka!

Paní doktorku Podzimkovou znám už téměř třicet let-jako malá jsem k ní chodila, a teď léčí i mé dvě děti. Můžu říct,že jsem dosud nepoznala lepšího o obětavějšího lékaře-je to opravdu člověk na svém místě. Svým pacientům je k dispozici 24hodin denně 7 dní v týdnu. Díky paní doktorce se celá naše rodina léčí homeopatiky,což můžu všem doporučit. Paní doktorko,děkujeme.

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená. Moc si ji vážím a opravdu nevím ke komu budu chodit až jednou odejde do důchodu. Je moc milá, starostlivá a příjemná. Díky ní jsem objevila homeopatika, které používáme doma všichni.Líbí se mi, že volí tuto šetrnou variantu, protože jde o děti- a přece pro děti chceme to nejlepší! A když to jde touto cestou tak to je snad vynikající!

Chodím k této lékařce s dětmi 1,5 roku. Zpočátku jsem byla spokojená. Paní doktorka je milá a sympatická, ovšem jen do té doby, než je nějaký problém. Dcera měla přetrvávající průjmy a ekzém, který paní doktorka kvalifikovala jako "lišej" a bylo mi doporučeno mazat Weledou a to hned několikrát po sobě. Nakonec jsem si sama zjistila, že by mohla mít alergii na mléko. Paní doktorka tomu od začátku nevěřila, nechtěla nás odeslat dále. Nakonec jsem přišla prostě s tím, že chci, aby nás poslala na alergologii. To mi řekla, že neví, co by tam s námi dělali a že nás teda pošle do gastroendologické poradny (říkala to s velkým pohrdáním, v hlase bylo něco jako "hlavně když budu mít klid"). Po skoro roce od mého zjištění jsme se konečně dostali na alergologii do Litomyšle, kde dcerce diagnostikovali alergii na kravské mléko a ještě některé další ...

Nevím, co by se dělo, kdyby měla tato paní doktorka řešit opravdu závažný problém... Já od ní hodlám odejít, protože už jí vážně nevěřím.

Velmi pečlivá, milá, zkušená lékařka. Je vidět, že ji na pacientech záleží. Oceňuji i její vzdělání v alternativní medicíně. Jsme s její péčí velmi spokojeni.