Adresa

Puškinova 2a/420, Vyškov
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Lékaře sice často nepotřebuji, a když už jedná se různé manévry s úrazy, ale přesto jsem oproti jiným lékařům maximálně spokojen. Všechno vždy rychle vyřešeno, žádné komplikace s doporučením rehabilitace atd. Neplánuji měnit.


R
Ověřeny pacient

. Jedna z nejlepších lékařek. paní MUDr. Pavlasová léčí komplexně a je vždy velmi milá a laskavá, což přispěje také k léčbě.


skvělá lékařka s milým citlivým přístupem


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už dlouho a musím říct,
že je velice pečlivá a milá. Sestřička je ochotná,
rychlá a práce jí jde od ruky. Mohu jen doporučit.


SUPER


Ověřeny pacient

Pečlivá, ochotná, zodpovědná, příjemná, znalá, ohleduplná.


Paní doktorka milá, ovšem měla jsem problém a chtěla po ní něco, její řešení bylo jiné než moje a výsledek-co jsem si nezařídila sama, tak nebylo. Jinak vždy až do této chvíle milá, odborná, obětavá. Sestra co je na mateřské je nepříjemná a neochotná, kazí paní doktorce jméno, více úsměvu a ochoty či porozumění by jí neuškodilo.


...u PANÍ DOKTORKY jsem zaregistrován cca 1 a 1/4 roku, a dosud jsem se s přístupem, jaký má ona k pacientovi ..tedy mně... zatím u obvodního lékaře nesetkal...naprosto vstřícná, velmi znalá a nebrání se netradičním metodám... nejenže zná konkrétní specialisty ve FN v Brně, ale zná i jejich metody ...
a proto lze dovodit, že drží krok s odborníky v oboru interní lékařství...
...za zásadní, po několika návštěvách a vyšetřeních ( kdy jsem ...jako zdánlivě zdravý člověk, který se lékařům spíše vyhýbá na něhož jako blesk z čistého nebe ...přijde problém ) , považuji naprostou svou důvěru k NÍ, jako lékaři...
...vzhledem k tomu, že se p. MUDr. snaží důsledně pochopit problém pacienta, musím se smířit i s čekáním, které vznikne v případě řešení problémů jiných
pacientů ...
...přesto, jakmile bude můj problém dá li Pánbůh eliminován ...tak jako dříve
se budu snažit omezit i tak ...sporadické a nutné návštěvy pouze na prevenci
...jenže...


paní doktorka je moc příjemná a ohleduplně se chová k pacientům.


Z

Četl jsem komentáře, není ten aby se zavděčil všem. MUDr.Pavlasová je velmi schopná lékařka s profesionálním přístupem k pacientům a předpokládám, že pokud někoho nepodporuje v patologických myšlenkách nad závažností své choroby, činí tak převážně proto aby pacienta povzbudila (psychika léčí). Rezervy má sestra v organizaci (ačkoliv je ochotná a vstřícná), pracuje poněkud chaoticky a mnoho pacientů zbytečně čeká na administrativní úkony, které by mohla řešit v době kdy lékařka vyšetřuje, stačilo by se v čekárně zeptat. Současně bych ocenil možnost (třeba za roční či jiný příplatek, jak je to u jiných lékařů) objednat se na určitou dobu, čímž by se eliminovala čekací doba a sestra by současně mohla vyřizovat administrativní úkony.
S MUDr.Pavlasovou jsem spokojen a po literární či jinak ukrácené hodince až dvou v čekárně nad rozmrzelostí z čekání většinou zvítězí profesionální přístup sympatické, přitažlivé lékařky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti