Praktická lékařka pro dospělé
Puškinova 2a/420, Vyškov

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Výborná, citlivá, má skvělý úsudek o diagnóze, výborné výsledky léčby, lidský přístup a ještě mnoho dalších pozitivních věcí má (snad mohu říci) "moje PANÍ DOKTORKA" Pavlasová. Je super, že s obnovením receptu, či podobnými formalitami, je možno komunikovat jen emailem. A má funkční objednávkový systém. To že nezvedají telefon - chápu. Pak by neustále přerušovala vyšetření pacienta v ordinaci.
Onehdy mi správně diagnostikovala angínu, ještě před vypuknutím vyšších teplot. Zprvu jsem lehce namítl, že antibiotika jsou možná zbytečná, že TO nebude tak závažné......, ale jak jsem pak byl za ně rád, když se mi stav po několika hodinách zhoršil a horečka rychle stoupala.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka velmi milá a vstřícná. Dovolat se do ordinace je ale nadlidský úkol, a pokud se dovoláte vezme to nepříjemná, arogantní sestra, která se vás ještě zeptá, proč voláte až teď, což mě odzbrojilo. Dovolala jsem se až na třicátý pokus. Paní doktorka Pavlasová zaskakoval za mojí paní doktorku, je škoda, že jí kazí renomé někdo tak nevstřícný a arogantní jako její sestřička.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Chodím k ní už delší dobu a za mě je to ta nejvstřícnější doktorka s jakou jsem se kdy setkala. Nad žádným problémem nemávne rukou, je pečlivá, velice ochotná a má lidský přístup, který není dneska u doktora žádná samozřejmost. Často je problém se do ordinace dovolat, proto oceňuji komunikaci přes email.
Sestřička na někoho může působit arogantně, ale je jen rázná :)

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy dobře naladěná. Při potížích ochotně pomůže a uzdraví. Rovněž sestřička je příjemná a ochotná. Oceňuji objednávání po internetu a bleskové vyřízení receptu u sestřičky.

Lékaře sice často nepotřebuji, a když už jedná se různé manévry s úrazy, ale přesto jsem oproti jiným lékařům maximálně spokojen. Všechno vždy rychle vyřešeno, žádné komplikace s doporučením rehabilitace atd. Neplánuji měnit.

. Jedna z nejlepších lékařek. paní MUDr. Pavlasová léčí komplexně a je vždy velmi milá a laskavá, což přispěje také k léčbě.

skvělá lékařka s milým citlivým přístupem

K paní doktorce chodím už dlouho a musím říct,
že je velice pečlivá a milá. Sestřička je ochotná,
rychlá a práce jí jde od ruky. Mohu jen doporučit.

SUPER

Pečlivá, ochotná, zodpovědná, příjemná, znalá, ohleduplná.