Puškinova 2a/420, Vyškov
Praktická lékařka pro dospělé

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka velmi milá a vstřícná. Dovolat se do ordinace je ale nadlidský úkol, a pokud se dovoláte vezme to nepříjemná, arogantní sestra, která se vás ještě zeptá, proč voláte až teď, což mě odzbrojilo. Dovolala jsem se až na třicátý pokus. Paní doktorka Pavlasová zaskakoval za mojí paní doktorku, je škoda, že jí kazí renomé někdo tak nevstřícný a arogantní jako její sestřička.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Chodím k ní už delší dobu a za mě je to ta nejvstřícnější doktorka s jakou jsem se kdy setkala. Nad žádným problémem nemávne rukou, je pečlivá, velice ochotná a má lidský přístup, který není dneska u doktora žádná samozřejmost. Často je problém se do ordinace dovolat, proto oceňuji komunikaci přes email.
Sestřička na někoho může působit arogantně, ale je jen rázná :)

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy dobře naladěná. Při potížích ochotně pomůže a uzdraví. Rovněž sestřička je příjemná a ochotná. Oceňuji objednávání po internetu a bleskové vyřízení receptu u sestřičky.

Lékaře sice často nepotřebuji, a když už jedná se různé manévry s úrazy, ale přesto jsem oproti jiným lékařům maximálně spokojen. Všechno vždy rychle vyřešeno, žádné komplikace s doporučením rehabilitace atd. Neplánuji měnit.

. Jedna z nejlepších lékařek. paní MUDr. Pavlasová léčí komplexně a je vždy velmi milá a laskavá, což přispěje také k léčbě.

skvělá lékařka s milým citlivým přístupem

K paní doktorce chodím už dlouho a musím říct,
že je velice pečlivá a milá. Sestřička je ochotná,
rychlá a práce jí jde od ruky. Mohu jen doporučit.

SUPER

Pečlivá, ochotná, zodpovědná, příjemná, znalá, ohleduplná.

Paní doktorka milá, ovšem měla jsem problém a chtěla po ní něco, její řešení bylo jiné než moje a výsledek-co jsem si nezařídila sama, tak nebylo. Jinak vždy až do této chvíle milá, odborná, obětavá. Sestra co je na mateřské je nepříjemná a neochotná, kazí paní doktorce jméno, více úsměvu a ochoty či porozumění by jí neuškodilo.