Paní doktorka se mi jeví jako důkladná, svědomitá a milá. S péčí i s domluvou jsem spokojený. Sestřička to stejné. Na malé obci jsem za takovouto doktorku velmi rád..

S paní doktorkou jsem velmi spokojený, je pečlivá, příjemná. Nemám s ní problém.

Paní doktorka je svědomitá a milá.Její přístup je profesionální,jsem velmi spokojena.

Rád bych reagoval na příspěvky. NEMOHU s nimi souhlasit, protože paní doktorku jsem měl možnost poznat více. Je to hodný, upřímný a svědomitý člověk. Věřím, že Vám všem co nevěří to svojí poctivou prací ukáže.

Rád bych reagoval na příspěvky. Nemohu s nimi souhlasit, protože paní doktorku jsem měl možnost poznat více. Je to hodný, upřímný a svědomitý člověk.

Moseli sme se odhlasit. Pani doktorka nejenže je nerozhodná, ale vše u ní trvá. Mrzi nás, že odešel pan doktor, které pro nás hodělal mnoho, bel to odbornik. Teď mosíme dojiždět za doktorem. Co naděláme. Hodnocení nás mrzí, ale zasložili bechom si lepšího doktora.
Už před časem bele na paní doktorko stížnosti. Psalo so o ní v novinách.