Chválím její přístup k pacientům.Mě osobně si myslím zachránila život,když sem k ní přišla s kompikacemi po operaci.Ihned mě odeslala na vyšetření a já skončila na Jipce kde jsem byla skoro měsíc,moc si toho nepamatuji ale žiju a to je to hlavní.Když mám problém je ochotná,vyslechne co mě trápí a tak všeobecně je lidská!!

V Ráji 1049, Jemnice
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Už jsem u paní doktorky mraky let a neznám lepší a kvalifikovanější lékařku

Zodpovědná lékařka,která nic nezanedbá.

S paní doktorkou jsem spokojený.

doporučuji

je to výborná lékářka

Já jsem s ní moc spokojená.Když mám nějaký problém,tak mě pořádně prohlídne,je sympatická.Některý doktor se na Vás ani nepodívá a kouká jen do počítače

jj dobrá paní doktorka, komunikativní a vše vysvětlí, jenom doporučuji

S naší paní doktorkou jsem spokojen, když potřebujeme, přijede domů i o víkendu.

Jsem spokojena, paní doktorka se věnuje pacientu, milá, ochotná, laskavá.

Už jsem u paní doktorky mraky let a neznám lepší a kvalifikovanější lékařku

Zodpovědná lékařka,která nic nezanedbá.

S paní doktorkou jsem spokojený.

doporučuji

je to výborná lékářka

jj dobrá paní doktorka, komunikativní a vše vysvětlí, jenom doporučuji

Jsem spokojena, paní doktorka se věnuje pacientu, milá, ochotná, laskavá.