MUDr.

Jana Nevěčná

Praktický lékař

Kontaktní informace

• Chválím její přístup k pacientům.Mě osobně si myslím zachránila život,když sem k ní přišla s kompikacemi po operaci.Ihned mě odeslala na vyšetření a já skončila na Jipce kde jsem byla skoro měsíc,moc si toho nepamatuji ale žiju a to je to hlavní.Když mám problém je ochotná,vyslechne co mě trápí a tak všeobecně je lidská!!

• Praktičtí lékaři poblíž Jemnice

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Už jsem u paní doktorky mraky let a neznám lepší a kvalifikovanější lékařku

• Zodpovědná lékařka,která nic nezanedbá.

• S paní doktorkou jsem spokojený.

• doporučuji

• je to výborná lékářka

• Já jsem s ní moc spokojená.Když mám nějaký problém,tak mě pořádně prohlídne,je sympatická.Některý doktor se na Vás ani nepodívá a kouká jen do počítače

• jj dobrá paní doktorka, komunikativní a vše vysvětlí, jenom doporučuji

• S naší paní doktorkou jsem spokojen, když potřebujeme, přijede domů i o víkendu.

• Jsem spokojena, paní doktorka se věnuje pacientu, milá, ochotná, laskavá.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní