Urologická ambulance, Nemocnice Chrudim
Václavská 570, Chrudim

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance, Nemocnice Chrudim Jiný

Dědovi je 75 let. Čekali jsme 5 hodin na vytažení hadičky a termín objednání. Při dotazu jestli náhodou na dědu nezapomněli nám bylo sděleno že jestli se nám něco nelíbí můžeme brát dědu někam jinam. Měli akutní případ prý... Osobně jsem viděl paní doktorku za 5. hodin si jít 2x pro chlebíčky... Holt není práce s lidmi pro každého.

Od počátku velmi arogantní, nelidský přístup, spíše papíruje než léčí. Lékařská zpráva plná plků místo věcných informací.

MOŽNÁ SE VŽDY NESMĚJE,ALE NIKDY NEUVĚŘÍM, ŽE BY NĚCO ZANEDBALA.MÉHO MANŽELA POSLALA DVAKRÁT DO HK POPRVÉ NÁM ŘEKLI ,ŽE OPFRACE JE PŘEDČASNÁ, PODRUHÉ, ŽE JE POZDĚ.A BYLO. MOŽNÁ BYCHOM SE MĚLI PÍDIT, KDO CHRUDIMSKOU UROLOGLL ZAPRODAL.POKUD BY MŮJ MANŽEL ŠEL NA OPERACI PŘED TĚMI TŘEMI ROKY ,MOŽNÁ TU MOHL BÝT.JENOMŽE V TU DOBU UŽ BYLA UROLOGIE TAK OKLEŠŠTĚNA, ŽE Z NÍ ZBYLA SKORO JEN AMBULANCE.UROLOGII NÁM ZÁVIDĚLI DALEKO, ŠIROKO. TO MI POTVRDILI I V HK.POKORNÁ