Karvinská 5, Havířov
Dům zdraví (mapa)

G
Umístění: Dům zdraví Bohužel jsem dostal doporučení a už chápu proč???

Děs a hrůza. Byl jsem poprvé a naposledy. Už nikdy více... Vůbec neřeší příčinu, ale je schopna říct, že si neví rady a tak vás pošle na CT mozku. Kde vzápětí paní doktorka řekne, že si myslí, že to bude v pořádku, ale přeci jenom... A případně, že vás odkáže na chirurgii. Už chápu, proč tam bylo tak brzo místo a ihned se mě z nemocnice ujali. Nikdy více. Jednou a dost... Vůbec neví a jen vám něco napíše, aby vykázala svou „odbornost“ a hlavně mohla mít zářez do pažby, že má ve své kartotéce dalšího pacienta. Již chápu, proč je ta čekárna tak malá... Za mé čekání nikdo. A když jsem vycházel od sestřičky tak pouze jeden člověk.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka absolutně nemá zájem řešit jakýkoliv problém navíc, když vidí, že jste mladý člověk. Vyšetření? Na co...to nejradši doporučí AD a dejte pokoj a nevymýšlejte si. Zdraví máme všichni jen jedno, tuto dokorku nedoporučuji. Při každém odchodu absolutní zklamání.

Ž

Nevim jak se p. doktorka chová k mužům, ale ke mě byla velice nepříjemná a arogantní. Navíc mě urážela. Co se týče vyšetření, zvládla ho za pár vteřin. BEZOHLEDNĚ A BEZCITNĚ ! ! Je problém sehnat v Karviné neurologa v co nejkratší době. Na tuto lékařku jsem čekala cca 14 dní. Což je super. Teď už se nedivím. Do budoucna si na jiného neurologa raději počkám. Tuto ordinaci vůbec nedoporučuji!

Profesionální přístup, empatická, příjemné jednání. Doporučuji.

Opravdu špatný přístup k pacientovi!!!Neosobní,neprojeví zájem k vašemu problému,jen píše na počítač a vůbec nevnímá co jí sdělujete.Najděte si opravdu lékaře ,který je přívětivější.Rychle od ní pryč. Připojuji se opravdu k negativnímu hodnocení.

Nesouhlasím s předchozím hodnocením! Paní doktorka se po odborné stránce snaží vždy došetřit co je potřeba, má zájem o pacienta ,je empatická a vždy mi vysvětlí, na co se zeptám. I sestřička je výborná!