Fakultní nemocnice Plzeň
Alej Svobody 80, Plzeň

Naprosto profesionální a přesto lidský přístup. Díky paní doktorce máme teď zdravou holčičku. Kdybych dala na svoji gynekoložku, tak si ani nechci představovat, jak to mohlo dopadnout. Paní doktorka Landsmanová odhalila doslova za pět minut dvanáct preeklampsii, na kterou měla delší dobu podezření. Jen proto, že je důsledná a opravdu zodpovědná odbornice, tak vše dobře dopadlo. Vše mi vždycky trpělivě a lidsky vysvětlila, pokud bych měla prožít těhotenství znovu, pak jedině pod jejím odborným dohledem.

Skvela lekarka, moc ji vdecim za bezproblemovy porod bez tisicich prostredku. Moc mi pomohla, povzbuzovala, byla proste perfektni. Druhy den se na nas prisla jeste podivat, i kdyz mela po smene. Vrele vsem doporucuji. A Hamiltona umi bezvadne! Do 12 hodin po nem a dlouhe prochazce se porod rozbehl.
Moc dekuji pani doktorko a bylo mi cti vas poznat!

Rodila jsem letos v lednu a tímto bych chtěla moc poděkovat paní doktorce Landsmanové - za mne té nejbáječnější jakou jsem si mohla k porodu přát.
Dostala jsem se s krvácením ve 29tt právě do její péče. Naštěstí! Mne i miminko zachránila, po celou dobu hospitalizace mi pak byla ohromnou oporou, protože vždy vše vysvětlila (i některá strohá prohlášení/informace svých kolegů srozumitelně dešifrovala :)) a rozptýlila tím veškeré obavy.
Proto jsem byla velice ráda, že když mi po nešetrném vyšetření lékaře z rizikové poradny v noci 35+2 předčasně odtekla voda a miminko bylo koncem pánevním... přišla ráno do služby právě ona. S porodem mi velmi pomohla. Pomáhala mi dokonce i s otvíráním, byla neskutečně trpělivá když jsem pološílená bolestí nepobírala instrukce v poslední fázi porodu. Také jen díky ní máme s manželem společnou fotku i s miminkem, které mělo nakonec nižší váhu než se předpokládalo a bohužel jej hned po porodu odnesli na JIRP... Zkrátka moc si vážím jejího profesionálního a zároveň lidského přístupu a doufám, že další porod, bude zase s ní :)
Děkujeme! Jana, Roman a Kubíček

Paní Dr. klidně vyvolává prvorodičce porod, když odhad váhy dítěte je přes 4 kg (přesně porodní váha byla 4,44 kg), což má samozřejmě na poroní cesty devastující vliv. Asi paní Dr. ráda šije. Přijde mi, že se vyžívá v tom, když může indukovat porod, několik hamiltonových hmatů (paní doktorka bohužel nemá příliš dlouhé a hubené prsty), takže jsou zákroky bolestivé a málo účinné (vyvolávala takto porod dvoum rodičkám a obě měly stejné pocity i stejné výsledky), muselo se pokračovat zaváděním prostaglandinových tablet. Paní doktorka nerada dává cokoliv na bolest, což je možná pro někoho dobře, že už jí po takto vedeném porodu nikdy nepřijde žena znovu obtěžovat dalším porodem. Závěrem bych paní Dr. popřála, aby až ona bude rodit, aby rodila tak jak nechává rodit svoje pacientky!!!

asi jsem se trafila do doby, kdy paní doktorka byla už unavená - sloužila víkend a bylo hodně porodů- Byla na mě nepříjemná, arogantní a nedala mi nic na bolest. Nemohla jsem se otevřít - měla jsem vyvolávaný porod, takže dělala asi 4 hamiltony, pak minimálně třitablety. Vyvolávala mi porod od sobotního rána. Porodila jsem v neděli ve 3 odpoledne. Ani po takto dolouhé době jsem nebyla otevřená, ale bohužel už se to nedalo vydržet, protože mi dávali injedkce na vyvolání stahů, takže jsem tlačila a totálně jsem byla potrhaná. A paní dr. byla ještě hnusná, když mě šila vevnitř i venku, což také bolelo. skoro mi vynadala, že se jí to vytrhává (měla jsem celé těhu přoblém s mykózou.). Takže nikdy více bych paní Dr. nechtěla vidět. Ale na druhou stranu jsem šťastná, že jsme to spolu zvládly alespoň takto a já mám zdravé dítě. I když na tento zážitek vživotě nezapomenu :(

Rodila jsem sedmé děťátko a i tak jsem se dost bála.Než jsem se však na růžovém pokojíčku rozkoukala,byla dcerka venku.Trvalo to pouhou hodinu.Doktorka Landsmanová nám oběma hodně pomáhala a už její přítomnost mě velice uklidňovala.Takového bezvadného porodníka bych přála každé rodičce.Moc děkuji doktorce Landsmanové za nejkrásnější a nejrychlejší porod.

Úžasná paní doktorka, velice sympatická a příjemná. Měla jsem tu čest, že mě odrodila (předtím jsem ji "neznala"). Neustále chválila, povzbuzovala, snažila se mi pomoci, s nástřihem čekala, snažila se, aby to šlo bez něj (bohužel malá měla pupečník kolem hlavičky a nožičky, takže nakonec byl). Já jsem strašné bebíčko a s MUDr. Landsmanovou jsme zvládli porod bez tišících prostředků - jen sprcha a dvě injekce na uvolnění kvůli otevírání. Jako prvorodička jsem na porodním boxu byla 5 hodin, takže super.

Velmi příjemná paní doktorka, díky ní byl pro mne a manžela porod docela hezkým zážitkem :) . Ve vypjatých chvílích prokázala paní doktorka svoji vysokou profesionalitu. Děkujeme.

Nebýt paní doktorky Landsmanové,mohla jsem přijít o mého teď již 16měsíčního syna.Díky mému bývalému gynekologovi,který mě neléčil ma vysoké jaterní testy jsem otýkala již od 3měsíce když jsem mezi 7-8měsícem doma zkolabovala s ukrutnými bolestmi,mě přítel odvezl do nemocnice.Tam zjistili,že mi nefungují játra jak mají a miminko je natlačené v podbřišku,když paní doktorka viděla těhotenský průkaz a v něm tučně červeně napsáno,že za 3týdny jsem přibrala 14kg a byla to samá voda byla v úžasu,že mi nikam neposlal.poležela jsem si 3týdny na rizikovém a padnul 36+1 na který jsme s paní doktorkou tak čekali a šly jsme na to.3.7.2009 ve 12,22h se mi narodil syn Patrik byl sice menší 2,18kg a 47cm a šel císařem ale nebýt včasného zákroku mohlo být dnes všechno jinak.Děkuji Vám paní doktorko moc,kéž by bylo takových doktorů víc.

Perfektní doktorka a člověk určitě taky:-)