Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Černíkova 121, Bojkovice
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám tak napůl dobré i zlé zkušenosti.Co se týká praxe tak umí.Za ty léta -klobouk dole.Ale je hodně náladová.Jednou si sní člověk povikládá jako se starou známou a jindy mě odfrkne jako bych tam ani neměl být,takže tohle je můj názor na paní doktorku Kučerovou.

jiz 17 let je mím obvodním lékařem,nejradeji jsme když se vydět nemusíme

No tady se opravdu sešla parta zlých lidí, až se nedá věřit. Ale k věci, paní doktorka Kučerová je velmi dobrá lékařka a vzdělaná dáma. Ti co ji hodnotí podle psa, oblečení, věku, .... no co dodat zapšklí chudáci.

Když mi dělá otisky je mi z toho tak, že bych hodil šavli.
Navíc je stará a protivná. Nedoporučuji nikomu. je přííííííííííííííšernááááá!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Paní doktorka je jako diagnostik velmi dobrá,i co se týká služeb na záchrance.Zrovna mně zachránila příbuzného,kterého předtím diagnostikoval jiný lékař a málem ho to stálo život.A,že říká co si myslí,to je v pořádku v mnohém s ní každý nemusí souhlasit,ale to snad s každým z nás.Že je náladová?Kdo z nás není.Na opilce a jim podobné má svůj názor a nelze sním nesouhlasit.A kdo ji tady kritizuje,že je energická,to je pravda,ale musím říct že se snaží vyjít vstříc.

P
Ověřeny pacient

Musím se paní doktorky zastat. je naprosto v pohodě tzn.že s ní mám jen velmi dobré zkušenosti- stejně jako se sestřičkou paní Foltýnovou.. zvláštní/?/ že si tady stěžují převážně ženy a nejaký umaštěnec co se neumí ani podepsat vlastním jménem.. no schovávat se za nicky umí každý.. koneckonců,komu se paní doktorka nepozdává--- proč nechodíte jinam ?? máte plný brod doktorůůůůů........

E

Paní Paní MUDr. Kučerová je velmi energická, v oboru vzdělaná a rozhodná dáma, četla jsem hodnocení předešlých, je mi velmi líto, že tyto její vlastnosti nedoceňují. Z hodnocení necítím profesní pochybení, neetické chování ale jen závist a kritiku těch kteří na hodnoty které ona uznává nedosahují. Tak a hodnocení, v případech kdy se opravdu jedná o rychlé odborné rozhodnutí, jsou její zkušenosti nedocenitelné a snaha pomoci bezmezná. Pokud čekáte, že bude nosit v náručí hypochondra, čekáte zbytečně. Kdo je opravdu nemocný, ten její kvality ocení. Proto hodnotím velmi dobrá.

Já vídám paní doktorku při procházce se psem,ale myslím si že ji jen zbytečně pomlouváte.Až by Vám pomlouvačům měla zachránit život při službáchůkteré jí vyčítáte mluvili byste jinak. Parodie 7

S

Co vím, i mezi sousedy dělá rozbroje. Je arogantní a falešná. O metodách léčby nemluvě!
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K

Jedna z nejhorších ordinací, kterou jsem poznal. Ještě jsem paní doktorku neviděl v bílém. Ordinuje v běžném oblečení. Hrůza !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti