Poliklinika - Blanenská 982, Kuřim
Gynekologická ambulance

já k paní doktorce chodím od narození dcery tudíž dva roky a nyní jsem znovu těhotná a jsem nadmíru spokojená pokaždé mi dělá utz což mi předchozí dr nědělala a ja viděla malou jen 4x za celé těhu a to 2x na velkých utz předtím jen tím vnitřním utz jinak mi mimi neukázala.tady sem byla překvapení že mimi vidím pokaždý :) vše mi ukáže a vysvětlí:)jo a utz je delší než na velkém utz :D za mě nejlepší dr co sem měla a že sem jich mela dost :) nikdy sem na gynekologii nechodila ráda,ale ted mi to nevadí,prohlídka šetrná a já jsem nadmíru spokojená jak s doktorkou tak se setřičkou,která má úžasný vztah k dětem :) za mě supeeer

Paní doktorka je zatím nejúžasnější doktorka (nejen gynekologie), se kterou jsem se setkala. Nejenže prohlídky jsou velmi šetrné, ale je velmi lidská, ochotná, vše do detailu vysvětlí a poradí. 5 hvězdiček je málo, zasloužila by si 10. Chodím k ní již několik let a doufám, že v Zastávce u Brna bude ordinovat ještě hodně hodně dlouho.

K paní doktorce jsem se zaregistrovala na doporučení kamarádky a vůbec nelituji, přístup super a poprvé jsem zažila, aby byla příjemná lékařka i sestra :).....

pani doktorku vsude doporucuji. jak ona, tak i sestricka jsou velice mile a vstricne, neni problem ani male dite pri prohlidce, kdyz nesezenete hlidani. poprve jsem u gynekologa zazila opravdu prijemne a "lidske" prostredi.

Jak paní doktorka tak i sestřička jsou velice příjemné a ochotné. Se vším poradí a vše rády vysvětlí. Dnes jsem je navštívila poprvé a odcházela jsem s velmi dobrým pocitem. Můžu jedině doporučit.

Hanka
6,února 2014
K paní doktorce Kouřilové docházím pravidelně již několik let.Jsem nanejvýš spokojená jak s její ambulantní péčí,tak i s péčí na porodním sále,kde odrodila i moje děti.Nová ambulance v Kuřimi se mi velmi líbí.Je skvěle vybavená,stejně tak hodnotím velmi kladně i profesionální přístup jak paní doktorky,tak sestřičky.

U paní doktorky jsme byla dnes poprvé a jsem moc spokojená. Paní doktorka je milá, příjemná, se vším poradí. Sestřička je příjemná a celkově mají obě profesionální přístup.

Vůbec první prohlídku jsem podstoupila u této paní doktorky, sestřička příjemná, paní doktorka úplně úžasná, vůbec nic nebolelo. Paní doktorka se vším poradí a odpoví na všechny otázky, jsem moc spokojená, můžu jenom doporučit.

Já mám s paní doktorkou velmi dobrou zkušenost. Vyšetření u ní bylo daleko šetrnější než u mého předešlého lékaře.

C

Paní doktorka nyní ordinuje na gynekologii v Kuřimi, preventivní prohlídka byla podstatně šetrnější než od mého předchozího lékaře. Přístup paní doktorky i sestry k pacientkám je profesionální a velmi příjemný. Z této ordinace mám velmi dobrý pocit. Vyšetření proběhlo naprosto bezbolestně.