Jana Kouřilová, gynekolog Kuřim

MUDr. Jana Kouřilová

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poliklinika - Blanenská 982, Kuřim
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Začala jsem k paní doktorce chodit ve třetím trimestru těhotenství a jsem velmi spokojená. Paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná a umí pomoci při problémech.


Ověřeny pacient

já k paní doktorce chodím od narození dcery tudíž dva roky a nyní jsem znovu těhotná a jsem nadmíru spokojená pokaždé mi dělá utz což mi předchozí dr nědělala a ja viděla malou jen 4x za celé těhu a to 2x na velkých utz předtím jen tím vnitřním utz jinak mi mimi neukázala.tady sem byla překvapení že mimi vidím pokaždý :) vše mi ukáže a vysvětlí:)jo a utz je delší než na velkém utz :D za mě nejlepší dr co sem měla a že sem jich mela dost :) nikdy sem na gynekologii nechodila ráda,ale ted mi to nevadí,prohlídka šetrná a já jsem nadmíru spokojená jak s doktorkou tak se setřičkou,která má úžasný vztah k dětem :) za mě supeeer


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je zatím nejúžasnější doktorka (nejen gynekologie), se kterou jsem se setkala. Nejenže prohlídky jsou velmi šetrné, ale je velmi lidská, ochotná, vše do detailu vysvětlí a poradí. 5 hvězdiček je málo, zasloužila by si 10. Chodím k ní již několik let a doufám, že v Zastávce u Brna bude ordinovat ještě hodně hodně dlouho.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem se zaregistrovala na doporučení kamarádky a vůbec nelituji, přístup super a poprvé jsem zažila, aby byla příjemná lékařka i sestra :).....


V
Ověřeny pacient

pani doktorku vsude doporucuji. jak ona, tak i sestricka jsou velice mile a vstricne, neni problem ani male dite pri prohlidce, kdyz nesezenete hlidani. poprve jsem u gynekologa zazila opravdu prijemne a "lidske" prostredi.


L
Ověřeny pacient

Jak paní doktorka tak i sestřička jsou velice příjemné a ochotné. Se vším poradí a vše rády vysvětlí. Dnes jsem je navštívila poprvé a odcházela jsem s velmi dobrým pocitem. Můžu jedině doporučit.


H
Ověřeny pacient

Hanka
6,února 2014
K paní doktorce Kouřilové docházím pravidelně již několik let.Jsem nanejvýš spokojená jak s její ambulantní péčí,tak i s péčí na porodním sále,kde odrodila i moje děti.Nová ambulance v Kuřimi se mi velmi líbí.Je skvěle vybavená,stejně tak hodnotím velmi kladně i profesionální přístup jak paní doktorky,tak sestřičky.


P
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsme byla dnes poprvé a jsem moc spokojená. Paní doktorka je milá, příjemná, se vším poradí. Sestřička je příjemná a celkově mají obě profesionální přístup.


L
Ověřeny pacient

Vůbec první prohlídku jsem podstoupila u této paní doktorky, sestřička příjemná, paní doktorka úplně úžasná, vůbec nic nebolelo. Paní doktorka se vším poradí a odpoví na všechny otázky, jsem moc spokojená, můžu jenom doporučit.


D
Ověřeny pacient

Já mám s paní doktorkou velmi dobrou zkušenost. Vyšetření u ní bylo daleko šetrnější než u mého předešlého lékaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti