Adresa

Znojemská 235, Moravský Krumlov
ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

P
Ověřeny pacient

Nedoporučuji, zcela zastaralá léčba, paní doktorka se chová k dospělým pacientům jako k dětem, nevysvětlí problém, ani následnou léčbu. Pokud se zeptáte, odpoví vám takovým způsobem, že se víckrát už radši ptát nebudete. Toto vše by se dalo ale vydržet, pokud by doopravdy pomohla a problém rozpoznala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C
Ověřeny pacient

Přes počáteční rozpaky co se píchání ucha týče (několik let nazpět) - musím říct - že jsem s paní doktorkou velmi spokojena, nemám problém svěřit do její péče své dítě, absolutně jí věřím. Pomohla mému synovi, když to potřeboval. Dokonce nám zařídila i termín pobytu v nemocnici.


K paní doktorce chodím už 44 let, tudíž od dětství a s mými dětmi už 22 let.
Mám ji velice ráda, je lidská, pokud pacient není hysterik, vše probíhá v klidu.
Velice si jí vážím za její odbornost a přátelský přístup.


Ověřeny pacient

Paní doktorka, je velice protivná a zlá, nevysvětluje, co bude s Vámi dělat, takže to ve Vás vzbudí strach. Když ho dáte najevo, tak si Vás pak vychutná. V případě, že se jí na něco zeptáte, vysvětluje Vám to jako by Vám bylo 5 let. Paní doktorku nemám ráda už od dětství. Bohužel jinou v Krumlově nemáme. Přeji krásné chvíle strávené v čekárně a to i přes to, že jste objednaní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

K paní doktorce jsem přešla na doporučení od mé známé ze zdravotnictví a zatím nelituji v žádném případě. Po předchozích nepříliš dobrých zkušenostech s některými doktory ze znojemské nemocnice u této doktorky můžu s klidným svědomím říct, že je to opravdu zkušený a léta znalý otorinolaryngolog na svém místě. Paní doktorku určitě doporučuji.


A

Paní doktorku navštěvuji já i celá rodina řadu let. Pomohla i s letitými problémy dutin, které se nedařily dlouhodobě vyléčit ve Znojmě.


Paní doktorka je výborná. Děkuji za péči.


P

Zásadně nesouhlasím s názorem, že paní doktorka používá zastaralé metody. Je zcela nepochybné, že vybavením se jedná o jednu z nejlepších ORL ordinací široko daleko. Její diagnostická a léčebná péče je na té nejvyšší úrovni. Pokud hledáte dobrého ORL specialistu, zamiřte právě sem.


K

Nedoporučuji, pani doktorka použivá zastaralé metody, povětšinou velmi bolestné. Nerozpoznává základní záněty...po prohlídce u ní s výsledkem, že mi nic nemůže být, jsem nemohl bolestí vydžet, zajel jsem do FN Brno a tam mi diagnostikovali rozsáhlý zánět středního ucha!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti