Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 697, Bzenec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Obvodní lékařka, jakých je u nás spousta. Určitě vás neodmítne a pokud vás pošle k odborníkům a nebude se sama pouštět do léčení a měření EKG,bude to jen dobře. Nesmíme si zaměnit slova obvodní a odborný....

Ověřený profil

Pani doktorka je skvélá, ale nemůžete být nemocní. Mě jako těhotnou dvakrát poslala domů s tím, že jsem těhotná a tudíž mi nemůže napsat žádné léky. Po třech dnech jsme opakovala návštěvu a jediné co dokázala mě to znovu zopakovat. Po dalších třech dnech jsem skončila v nemocnici s utrženou placentou, ke které jsem se statečně prokašlala. Jen zázrakem jsme nepotratila a jiný lékař mě dal skutečně dohromady. Už nejsem pacientkou této lékařky, ale lékaře, kterému nevadila těhotenská průkazka, aby mne vůbec prohlédl. Jsem pacientkou lékaře, kterému není zatěžko zvednout se od stolu a vyšetřit pacienta více, jak změřením tlaku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ochotná, milá, příjemná


Sice je příjemná, ale vhodná spíš na lehčí onemocnění typu chřipka, angína... Jinak opravdu posílá od dveří ke dveřím, ale pořád je to lepší než kdyby se sama snažila léčit něco, co líp zvládne specialista.


Ověřený profil

ja se ale nedivim, ze pani doktorka posila lidi od dveri ke dverim, kdyz tak tyden co tyden chodi ti samy lide a porad si na neco stezuji a ve skutecnosti jim nic neni, nemuze jim prece predepisovat antibiotika, nebo jim rezat nohy, ja bych je taky poslala k jinym dverim a nebo mozna nekam jinam ...., k pani doktorce chodi cela nase velka rodina, vzdy kazdemu pomohla, je velmi ochotna, a nespokojenym vzkaz: Vybrali jsem si pani doktorku sami, takze vas nikdo nenuti ji navstevovat, klidne prejdete k jinemu doktorovi ale ceka tam na vas to same.


je velmi ochotná a nemůžu si na ni stěžovat


jsem nad miru spokojena i cela moje rodina.Vždy mi pomohla


L

Jsem s ní maximálně spokojem ,paní doktorka je velmi pozorná a důsledná.Jsem Vážně nemocný pohybové úsrojí ,paní doktorka se o mne stará velmi pečlivě,i o mé nemocné rodiče.Za rodinu Dušan Ligas


A

paní doktorka, teda jestli si vůbec to oslovení zaslouží z její schopností léčit nesouvisí, neumí poradit ani nijak pomoct, člověka umí akorát posílat od dveří ke dveřím ale aby sama si ručičky neumazala. pana doktora Suchovského nikdo nenahradí a ona už vůbec ne, z její péčí jsem nespokojená.a nejsem sama a kde je ten bezbariérový přístup? nikde a opravdu ten přístup pro méně možící pacienty je nemožný a namáavý, ctělo by to zamyšlení, nemyslíte??

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobrá a ochotná paní doktorka, velmi komunikativní, vysvětlí, poradí....doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu