Puškinova 226, Frýdek-Místek
Praktický lékař stomatolog

Chodil jsem k ní několik let. Pokud mi udělala plombu, nikdy se jí ti nepodařilo na první pokus. Pokaždé plomby vypadly. Poslední kapka byla plomba kterou mi dělala jedenáctkrát! Ano čtete spravně. Odešel jsem k nové zubařce, ta plombu udělala znovu a napoprvé. Pak mi opravila i několik dalších a od té doby mám klid. Paní Janské se vyhněte širokým obloukem.

K paní " Janičce" už chodím více jak třicet let. Je třeba lepší reklany? Vždy jsem se k ní rád vracel, u ní nejsou na prvním místě peníze,ale člověk.

Paní doktorka je velice ochotná, a ohleduplná. Dokáže člověka dobře usměrnit k vhodnému výkonu. Vše dobře popíše. Byla jsem velice spokojená. Můžu jenom doporučit

Č

Paní doktorka je vždy milá,taktéž sestra.Vždy vysvětlí jaký úkon provede,pracuje s citem a pochopením pro pacienta.Mohu jen doporučit.

G

Pani doktorka Janska je mym zubarem uz 20let a dokud nebudu muset,tak ji nevymenim! Ma velmi prijemny a lidsky pristup k pacientum,vzdy predem chystany zakrok vysvetli,ma cit a neprijemne zakroky provadi maximalne setrne apokud mozno bezbolestne.Nabizi nekolik variant pouziteho materialu podle ceny/kvality.Nevybira nehorazne castky jako jini lekari,za celou dobu jsem u ni platila maximalne poplatek 30kc. Bojim se chvile.kdy pani doktorka povesi zubarinu na hrebik...

Chodíme k paní Jánské celá rodina, spokojenost. Práce krásná a jak já se bojím zubaře tak k ní vůbec. Doporučuji.

Paní doktorka Jánská vždy pacientovi vše vysvětlí - proč zákrok podstupuje, jak bude probíhat, jaké jsou možnosti řešení.
Paní doktorka vyniká citlivým přístupem, i její zdravotní sestřička je moc milá.
Stav ordinace není sice nejmodernější, o to více však pacient získá z osobního kontaktu.

Paní doktorka je velmi příjemná, odborně velmi schopná, mohu jen doporučit...