Konzultace online

Přijímám: dospělí

Po objednání/domluvení termínu Vám pošlu na e-mail odkaz, který Vás dovede přímo do (virtuální) místnosti, kde se sejdeme. Při připojení skrz webový prohlížeč není nutné nic stahovat ani registrovat, stačí kliknout na odkaz. V případě jakýchkoliv otázek nebo problémů, mě neváhejte kontaktovat na telefonu (+*** *** *** ***) nebo e-mailem ***************************. Těším se brzy na viděnou!* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • 1 100 Kč

Psychologické poradenství pro studenty / 50min - denní studium bakalářské či magisterské a střední školy • Od 900 Kč

Psychoterapie závislosti • 1 100 Kč +2 Více

Individuální psychoterapie (50-60 minut) • 1 100 Kč

Individuální psychoterapie online (50-60 minut) • 1 100 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Od 900 Kč

Soukromá praxe Mgr. Jana Horáková

Kromě své soukromé praxe pracuji také jako psycholožka v Psychiatrické nemocnici Brno, kde se setkávám v rámci individuální i skupinové psychoterapie ...

• klinická psychologie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Jana Horáková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Jsou to asi 3 roky, co jsem zaregistroval jistý problém, se kterým se potýkám.
Pokusím se ho popsat - celé to vždy začíná u nějaké činnosti (může to být hraní her, koukání na televizi, cesta autobusem, cokoliv), při které začnu vnitřně cítít přicházející pocit deja vu. Nedokážu popsat jak přesně vím, že se to blíží, ale vždy to vycítím. Jakmile deja vu opravdu nastane, začne se mi motat hlava, začne mě bolet, začnu cítít úplnou úzkost a vždy musím změnit to, co právě dělám a doufat, že to "nenaváže" na ten pocit deja vu, aby to přestalo. Tento samotný stav trvá většinou tak 30 sekund až minutu, bolest hlavy a zmatenost po tom stavu minut cirka 5. Poslední rok se snažím o to si zapsat celý průběh na papír, abych přesně věděl, co se děje a mohl jsem s tím i zajít za doktorem, ale nikdy se mi to nepovedlo, jelikož během toho stavu toho nejsem schopen a hned po něm to nejde, protože si nedokážu vzpomenout na to, co přesně se vlastně dělo. Těžce se mi to popisuje a doufám, že to takhle dává alespoň trochu smysl. Nevím si s tím rady a ačkoli se to neděje tak často, je to velmi zněklidňující a rád bych věděl, jestli je to něco obyklého a nebo alespoň vylěčitelného.
Jsem muž a je mi 23, děkuji.

naprosto rozumím tomu, že to, co se Vám děje Vás znepokojuje. Neznám žádné další okolnosti toho, co Vás trápí, ale někdy se může organismus reagovat na stres různým způsobem. Vždy je ale nejprve potřeba vyloučit příčinu somatického původu. Takhle na dálku, bez dalších informací a vyšetření není bohužel možné určit diagnózu ani příčinu Vašich potíží, ale ráda bych Vás podpořila v návštěvě lékaře - možná nejlépe u Vašeho praktického, který Vás může odeslat na potřebná vyšetření.
Nicméně, ať už budou závěry lékařských vyšetření jakákoliv, můžete se obrátit i na psychologa/psychoterapeuta, který s Vámi Vaši situaci může prozkoumat a pomoci najít řešení.
Držím palce, ať je Vám brzy lépe.

Mgr. Jana Horáková