Privátní dětská lékařka
tř. 2. května 3645, Zlín

K MUDr. Hanákové jsem chodila od 7 do 18 let. Vždy když jsem k ní přišla i s těžkým zánětem průdušek (jak se nakonec zjistilo az v nemocnici), měla jsem jen "nějakou" virózu. Vždy předepisovala Stoptussin a Paralen. Moc se nevyznala, na vse mela predem jasnou diagnozu. Sve dite bych k ni urcite nikdy neprihlasila

Výborná pediatrička s mnohaletou praxí , doporučuji všem

Vřele doporučuji,chodíme k ní už 11let ,a i když jsme se odstěhovali pí.doktorku neměníme.Moc nám pomohla.

Nejlepší dětská lékařka,máme ji moc rádi,myslím že lepší bysme nenašli:-) Skvělý přístup k dětem,ochotná,dobře diagnostikuje.

U

Doporučuju, mám dobrou zkušenost, je příjemná a odborně na výši.

Chodíme k paní doktorce se synem již od narození a jsme velmi spokojeni, je trpělivá, obětavá a vždy příjemná, jak k synovi tak k nám rodičům. Je vidět, že má zájem o své pacienty i o svůj obor a svou práci dělá profesionálně a ráda, nikoli jako zaměstnání, ale jako poslání.

Velmi dobrá lékařka,všem maminkám doporučuji,100 % přístup,moooc moc chválím!!

Nejlepší dětská lékařka.

nedoporučuji, chodila jsem k ní se synem, měl horečky, zchvácený,kašlal. Byla jsem tam opakovaně,pořád tvrdila,že běžná viroza. Z běžné vyrozy se vyklubal zanedbaný těžký zápal plic.

spokojenost