Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

B. Němcové 585/54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení Jiný

Můj subjektivní dojem z návštěvy Dr. Eiseltové je takový, že jako odbornice na vady páteře jim vůbec nerozumí. Nedokáže je dle mého názoru správně diagnostikovat, ani léčit, nezná nejnovější trendy v oblasti. Což je podle mě smutné, protože vady páteře existují asi jen tak tři. Zato byly během vyšetření mé problémy zlehčovány, bylo mi naznačováno, že přeháním a že problém je v psychice. Extrémně arogantní jednání. Bylo mi z MUDr. Eiseltové do pláče. Správnou diagnózu jsem si zjistil až sám na internetu. Díky za nic. Silně všem doporučuji, aby se poohlédli jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení Jiný

Dnes jsem byl podruhé na ošetření kolene. Paní doktorka byla skvělá, usměvavá, ochotná a profesionální. Moc mi pomohla. "Už zase skáču přes kaluže." :-)


P
Ověřeny pacient

Pani doktorka Eiseltová je největší arogantní doktorka, kterou jsem kdy viděla pacienty bere jako věci.A s nikým nedokáže rozumně a lidsky promluvit. Když jsem jí nedávno volala a potřebovala jsem vyřešit problém, tak mi beze slova položila telefon. Myslím,že toto není vhodné chování lékař pacient.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od malička.. starala se o mně vždycky moc dobře.. komunikace s ní byla vždycky přirozená.. já si nemůžu zatím stěžovat :)


P
Ověřeny pacient

Skvělá, příjemná, lidská, nenafoukana, nepovýšená, pro mne je obrovským překvapením - to jako "člověk. Jako lékař, opět na pět hvězdiček :D


P
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla poprvé ve 12 letech, když mi přišli na skoliosu. Už v té době jsem ji neměla ráda. Byla nepříjemná a chovala se arogantně. Poslala mě do lázní a dala mi korzet. Cvičila jsem každý den půl hodiny. Trochu se mi skoliosa zlepšila. Měla jsem chodit na rehabilitaci do nemocnice, ale ještě před tím jsem byla u jedné doktorky, ke které jsem musela,abych mohla chodit na tu rehabilitaci do nemocnice. Paní doktorka byla milá a příjemná. Dala mi pod patu nějakou podložku a řekla mi, že si myslí že mám jednu nohu kratší, to mi bylo asi 14 let. Když jsem to řekla paní doktorce Eiseltové, tak mi řekla, že je to blbost. Tak to nějak neřešila. Na kontroly jsem k ní chodila až do 18 let. V 18 letech mi udělala poslední vyšetření. Protože to co mi řekla v mě už hnulo. Řekla mi že mám jednu nohu kratší o 1cm. Celé ty dlouhé roky na mě nadávala že neumím stát rovně. Ale asi nebyla chyba u mě že? Od té doby chodím k jinému doktorovi a jsem vážně spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Je skvělá..ani slůvkem nic špatného o této vynikající paní doktorce.Někomu se může zdát arogantní a nelidská,ale ruku na srdce,nezdá se Vám to jen proto,že člověku dokáže říct úplně všechno pěkně na plnou pusu??:-))Věřte,že takto by to mělo být všude!


Paní doktorka je arogantní,chová se nadřazeně a pacientovi nemá příliš cenu nic moc vysvětlovat, protože to stejně nepochopí. Nevím, jestli jí něco říká pojem lékařská etika, ale nejspíš ne. Možná je odborník (což si bohužel také nemyslím), ale její přístup k pacientovi je katastrofální.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlepší doktorka, kterou jsem poznala.


Každý má samořejmě právo vyjádřit svůj názor, a tak i já připojuji svůj. Skoliozu mám od 12 let, přišla mi na ni mamka, a poté, kdy jsem prošla rukama několika ortopedů a rehabilitačních lékařů v okrese Tábor, ocitla jsem se asi po roce u paní doktorky Eiseltové, která konečně začala něco pořádně řešit. Páteř mi zrentgenovala a změřila, načež doporučila lázně (ty mj. předepisuje ale praktický lékař, který by při pravidelné dětské prohlídce měl na skoliozu přijít!). Sice mi v lázních tenkrát naměřili trochu více stupňů než paní doktorka, ale když pominu tento detail, byla a jsem s její péčí spokojená. Doporučila mi pravidelně cvičit a ostříhat si vlasy (to druhé tedy považuji dodnes za blbost a od útlého věku nosím vlasy pod zadek a kvůli problémům s krční páteří si je stříhat nehodlám), tak jsem pravidelně cvičila (nejméně jednou denně asi půl hodiny) a jezdila jsem až do 26 let do lázní. O lázeňskou léčbu se ale zajímali hlavně moji rodiče, automaticky lázně nikomu nedávají ani nedávali a na cvičení jsem si dbala sama. Tehdy jsem měla skoliozu asi 26 a 14 stupňů a dnes je mi 29 let a skolioza není na mě vidět. Nevím už, kolik mám stupňů, ale je to něco pod 20. Sice mě záda bolívají, ale za to doktorka nemůže. Můžu si za to já, když necvičím. Takže nevím, proč tady někdo viní paní doktorku za své problémy s páteří atd.,když v podstatě nedbal její rady. Cvičení je základ, a kdyby moje dcera nechtěla cvičit, budu prostě nad ní stát jak dráb a cvičit bude! Nechápu, že jste třeba nešli jinam, když vám nevyhovoval jeden lékař - nebyl určitě jediný na světě. Mně paní doktorka pomohla a její lidský přístup mi není nepříjemný. Není totiž jediná z doktorů, která při vadném držení těla nepříjemně šťouchá do zad.
J. Horáková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti