MUDr. Jana Eiseltová

Ortoped Více

České Budějovice 1 adresa

Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení
B. Němcové 585/54, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení Jiný

Dnes jsme byly s dcerou poprvé u paní doktorky a naposledy. Možná je profík jako doktor,ale jako člověk vůbec. Nevím,co si o sobě myslí,ale chování je šílené. Děvče před námi rozplakala,a tak jsem šla do ordinace s tím,že mojí dceru určitě nerozpláče, že to nedovolím. Celou dobu se chovala,jako kdyby byla nejchytřejší a poslední kapka byla,když řekla,že je má dcera zhroucenina. Nenechala jsem si to líbit a dala jsem to najevo. Měly bychom jít na další kontrolu příští rok,ale s takovýmto člověkem už se více nechci potkat. Vlastně jsem nikoho takového dosud nepotkala.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení Jiný

Velmi arogantní přístup. K rodičům se chová jako kdyby vůbec nic nevěděli a ničemu nerozuměli. Stékala tam na mě, ať si dcery laskavě nevšímáme, že se s ní bude bavit jen a pouze ona... Já se mám prý koukat jen z okna. Když se mě zeptala zda chodí na tancování řekla jsem, že ne. Po chvíli jsem jí řekla, že chodí na fotbal. Začala na mě řvát, že se mě ptala na sportování a já řekla, že nic.... Nepochopila jsem proč se chovala tak jak se chovala, ale jsem ráda, že už tam nikdy nemusíme.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení Jiný

Můj subjektivní dojem z návštěvy Dr. Eiseltové je takový, že jako odbornice na vady páteře jim vůbec nerozumí. Nedokáže je dle mého názoru správně diagnostikovat, ani léčit, nezná nejnovější trendy v oblasti. Což je podle mě smutné, protože vady páteře existují asi jen tak tři. Zato byly během vyšetření mé problémy zlehčovány, bylo mi naznačováno, že přeháním a že problém je v psychice. Extrémně arogantní jednání. Bylo mi z MUDr. Eiseltové do pláče. Správnou diagnózu jsem si zjistil až sám na internetu. Díky za nic. Silně všem doporučuji, aby se poohlédli jinde.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení Jiný

Dnes jsem byl podruhé na ošetření kolene. Paní doktorka byla skvělá, usměvavá, ochotná a profesionální. Moc mi pomohla. "Už zase skáču přes kaluže." :-)

Pani doktorka Eiseltová je největší arogantní doktorka, kterou jsem kdy viděla pacienty bere jako věci.A s nikým nedokáže rozumně a lidsky promluvit. Když jsem jí nedávno volala a potřebovala jsem vyřešit problém, tak mi beze slova položila telefon. Myslím,že toto není vhodné chování lékař pacient.

K paní doktorce chodím od malička.. starala se o mně vždycky moc dobře.. komunikace s ní byla vždycky přirozená.. já si nemůžu zatím stěžovat :)

Skvělá, příjemná, lidská, nenafoukana, nepovýšená, pro mne je obrovským překvapením - to jako "člověk. Jako lékař, opět na pět hvězdiček :D

U paní doktorky jsem byla poprvé ve 12 letech, když mi přišli na skoliosu. Už v té době jsem ji neměla ráda. Byla nepříjemná a chovala se arogantně. Poslala mě do lázní a dala mi korzet. Cvičila jsem každý den půl hodiny. Trochu se mi skoliosa zlepšila. Měla jsem chodit na rehabilitaci do nemocnice, ale ještě před tím jsem byla u jedné doktorky, ke které jsem musela,abych mohla chodit na tu rehabilitaci do nemocnice. Paní doktorka byla milá a příjemná. Dala mi pod patu nějakou podložku a řekla mi, že si myslí že mám jednu nohu kratší, to mi bylo asi 14 let. Když jsem to řekla paní doktorce Eiseltové, tak mi řekla, že je to blbost. Tak to nějak neřešila. Na kontroly jsem k ní chodila až do 18 let. V 18 letech mi udělala poslední vyšetření. Protože to co mi řekla v mě už hnulo. Řekla mi že mám jednu nohu kratší o 1cm. Celé ty dlouhé roky na mě nadávala že neumím stát rovně. Ale asi nebyla chyba u mě že? Od té doby chodím k jinému doktorovi a jsem vážně spokojená.

Je skvělá..ani slůvkem nic špatného o této vynikající paní doktorce.Někomu se může zdát arogantní a nelidská,ale ruku na srdce,nezdá se Vám to jen proto,že člověku dokáže říct úplně všechno pěkně na plnou pusu??:-))Věřte,že takto by to mělo být všude!

Paní doktorka je arogantní,chová se nadřazeně a pacientovi nemá příliš cenu nic moc vysvětlovat, protože to stejně nepochopí. Nevím, jestli jí něco říká pojem lékařská etika, ale nejspíš ne. Možná je odborník (což si bohužel také nemyslím), ale její přístup k pacientovi je katastrofální.....