Jana Eiseltová, ortoped České Budějovice

MUDr. Jana Eiseltová

Ortoped Více

B. Němcové 585/54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pani doktorka Eiseltová je největší arogantní doktorka, kterou jsem kdy viděla pacienty bere jako věci.A s nikým nedokáže rozumně a lidsky promluvit. Když jsem jí nedávno volala a potřebovala jsem vyřešit problém, tak mi beze slova položila telefon. Myslím,že toto není vhodné chování lékař pacient.

K paní doktorce chodím od malička.. starala se o mně vždycky moc dobře.. komunikace s ní byla vždycky přirozená.. já si nemůžu zatím stěžovat :)

Skvělá, příjemná, lidská, nenafoukana, nepovýšená, pro mne je obrovským překvapením - to jako "člověk. Jako lékař, opět na pět hvězdiček :D

U paní doktorky jsem byla poprvé ve 12 letech, když mi přišli na skoliosu. Už v té době jsem ji neměla ráda. Byla nepříjemná a chovala se arogantně. Poslala mě do lázní a dala mi korzet. Cvičila jsem každý den půl hodiny. Trochu se mi skoliosa zlepšila. Měla jsem chodit na rehabilitaci do nemocnice, ale ještě před tím jsem byla u jedné doktorky, ke které jsem musela,abych mohla chodit na tu rehabilitaci do nemocnice. Paní doktorka byla milá a příjemná. Dala mi pod patu nějakou podložku a řekla mi, že si myslí že mám jednu nohu kratší, to mi bylo asi 14 let. Když jsem to řekla paní doktorce Eiseltové, tak mi řekla, že je to blbost. Tak to nějak neřešila. Na kontroly jsem k ní chodila až do 18 let. V 18 letech mi udělala poslední vyšetření. Protože to co mi řekla v mě už hnulo. Řekla mi že mám jednu nohu kratší o 1cm. Celé ty dlouhé roky na mě nadávala že neumím stát rovně. Ale asi nebyla chyba u mě že? Od té doby chodím k jinému doktorovi a jsem vážně spokojená.

Je skvělá..ani slůvkem nic špatného o této vynikající paní doktorce.Někomu se může zdát arogantní a nelidská,ale ruku na srdce,nezdá se Vám to jen proto,že člověku dokáže říct úplně všechno pěkně na plnou pusu??:-))Věřte,že takto by to mělo být všude!

Paní doktorka je arogantní,chová se nadřazeně a pacientovi nemá příliš cenu nic moc vysvětlovat, protože to stejně nepochopí. Nevím, jestli jí něco říká pojem lékařská etika, ale nejspíš ne. Možná je odborník (což si bohužel také nemyslím), ale její přístup k pacientovi je katastrofální.....

Nejlepší doktorka, kterou jsem poznala.

Každý má samořejmě právo vyjádřit svůj názor, a tak i já připojuji svůj. Skoliozu mám od 12 let, přišla mi na ni mamka, a poté, kdy jsem prošla rukama několika ortopedů a rehabilitačních lékařů v okrese Tábor, ocitla jsem se asi po roce u paní doktorky Eiseltové, která konečně začala něco pořádně řešit. Páteř mi zrentgenovala a změřila, načež doporučila lázně (ty mj. předepisuje ale praktický lékař, který by při pravidelné dětské prohlídce měl na skoliozu přijít!). Sice mi v lázních tenkrát naměřili trochu více stupňů než paní doktorka, ale když pominu tento detail, byla a jsem s její péčí spokojená. Doporučila mi pravidelně cvičit a ostříhat si vlasy (to druhé tedy považuji dodnes za blbost a od útlého věku nosím vlasy pod zadek a kvůli problémům s krční páteří si je stříhat nehodlám), tak jsem pravidelně cvičila (nejméně jednou denně asi půl hodiny) a jezdila jsem až do 26 let do lázní. O lázeňskou léčbu se ale zajímali hlavně moji rodiče, automaticky lázně nikomu nedávají ani nedávali a na cvičení jsem si dbala sama. Tehdy jsem měla skoliozu asi 26 a 14 stupňů a dnes je mi 29 let a skolioza není na mě vidět. Nevím už, kolik mám stupňů, ale je to něco pod 20. Sice mě záda bolívají, ale za to doktorka nemůže. Můžu si za to já, když necvičím. Takže nevím, proč tady někdo viní paní doktorku za své problémy s páteří atd.,když v podstatě nedbal její rady. Cvičení je základ, a kdyby moje dcera nechtěla cvičit, budu prostě nad ní stát jak dráb a cvičit bude! Nechápu, že jste třeba nešli jinam, když vám nevyhovoval jeden lékař - nebyl určitě jediný na světě. Mně paní doktorka pomohla a její lidský přístup mi není nepříjemný. Není totiž jediná z doktorů, která při vadném držení těla nepříjemně šťouchá do zad.
J. Horáková

Chodila jsem k paní doktorce od chvíle, kdy mi dětská lékařka našla skoliózu. Často byla nepříjemná a měla blbé poznámky. Za celou dobu léčby mi nikdy ani na požádání nenapsala lázně. Měla jsem hodně těžkou skoliózu a nakonec jsem musela podstoupit operaci v Brně. Přišlo mi líto, když jsem se bavila se známými, kteří jen slabou skoliózu a jezdily do lázní pravidelně.

Velice dobrá ortopedka,snad nejlepší,s jakou jsem se kdy setkal.Mohu vřele doporučit každému.