Desná

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je ta nejlepší co znám mým vnučkám pomůže a dá i kus svého srdíčka spolu se sestřičkami. Jsou velice hodné jak paní doktorka, tak její dvě sestřičky. Jsem ráda že si dcera vybrala tuto lékařku. Takovýchto lékařů si myslím že je málo, mohu to srovnat s dětskou pediatrii v Trutnově kde jste spíš jen nějaká statistika a nějaká ta kačka do kapsy.
Helena Njahuská babička Valentinky Andulky a Natálky

Paní doktorka Dyonysiová je velmi pečlivý,svědomitý k dětem miloučký človiček.Spravným postum lečí.Nemám absolutně jedninou vyhradu.ordinace-čekárna čisté,pro deti krasně vybavené.sestřičky též milé k dětem kamarádské.Marcela Lhotská

Paní doktorka je výborný dětský lékař. je vždy ochotna člověku pomoct, vždy mi určila přesnou diagnozu a naší rodině velmi pomohla. Je velmi lidská a dokáže se vždy vcítit do pocitu člověka a za to ji velmi obdivuji navíc má skvělou sestřičku. Paní doktorka Dionysiová je naprosto nenahraditelná a já ji přeji jen to nejlepší. Bohužel nastal čas kdy se musí naše rodina s paní doktorkou rozloučit proto že jsme dospěli