Smetanova 764, Kolín
Ambulance - Kolín spol s r.o.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Kutnohorská 21, Kolín
Psychiatrická ambulance

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka má srdce na pravém místě a je to mistr ve svém oboru. Ochotná, empatická. Sestřička je také skvělá. Nemůžu vytknout ani to nejmenší. Doporučuji.

Bohužel tuto lékařku nemohu vůbec doporučit. Dostala jsem doporučení na komplexní psychiatrické vyšetření, ač jsem byla objednaná, tak jsem ještě 30minut čekala v čekárně, když jsem se konečně dostala do ordinace, tak ještě paní doktorka začala řešit pacienta v čekárně, když se mi konečně začala "věnovat", tak se mnou prohodila všeho všudy 5 slov. Dokázala si o mě však vymyslet zprávu na celý list A4, ani faktografické údaje nezapsala správně (jak by mohla když se ani nezeptala, že?) a diagnostické informace vymyslela některé úplně opačně, než tomu u mě je. Jediné, co dokázala udělat bylo napsat mi recept na prášky (měla jsem v doporučení, že by to možná bylo vhodné, tak se ani neobtěžovala si sama prošetřit zda jsou nutné). Poté co mi podala krabičku léku se mě zeptala zda chci ještě někdy přijít a poradila mi, že pokud by mi půlka tabletky denně nestačila, tak by bylo vhodné abych si dávku zvýšila. Nechápu, jak někdo může takto léčit, především pak psychické potíže! Léky přeci nemohou být jediné řešení, už vůbec ne u mladých lidí, budoucích matek. OPRAVDU MĚ TATO PANÍ SILNĚ ZKLAMALA!

velice mi pomohla

Je to velmi dobrá lékařka, potřebovala jsem pomoci a našla si na mne čas ještě před svátky.To by udělal málo kdo, moc ji za to děkuji.Eva

Paní doktorka, mi moc pomohla. Je vstřícná, milá a rozumí své práci.Jaroslava

doporučuji, vstřícná, perfektní

Velmi dobrá , ta paní co se rozčilovala že paní doktorka píše jen léky tak opravdu neví co plácá . Psychiatr je od toho .Pokud se jí to nelíbí a chce si popovídat tak at zajde za psychologem nebo do hospody . Pani Businská je v poho a vždy mi pomohla a vždy mají čas .

Paní doktorka je velmi milá a to je asi vše.Nechápu jak tato osoba mohla získat diplom v oboru psychyatrie! Absolutně pacienta nevyslechne,jen píše léky a zase léky a pořád jenom léky.Občas mi připadá,že je mimo mísu a sama by potřebovala psychiatra!Absolutně mi nepomohla a naopak mi přivodila ještě větší deprese,protože každá návštěva u ní,mě stála mnoho nervů! Teď mám jiného specialistu a je to nebe a dudy! Jinak si připravte drobné,paní doktorka vybírá 30 KČ,pomalu ještě v čekárně a to i když si jdete jen pro recept!Jinak paní sestřička je také velice hodná a možná vstřícnější než paní doktorka,skoro by bylo dobré,kdyby si roli obrátili.Závěrem bych řekla,že tuto lékařku absolutně nedoporučuji,někdo má možná jiný názor ale v mém případě je to hotová věc.

S paní doktorkou jsem velice spokojená,pomohla mně z nejhoršího a díky ní jsem si začala zase vážit sama sebe a kdykoliv potřebuju radu tak je k dispozici.Vím o čem mluvím,mám za sebou 8 let týrání od bývalého manžela,nejen fyzického ale hlavně psychického a to člověka hodně zničí.