Ord. lékaře specialisty - oční
Červenohradecká 1559, Jirkov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Děkuji p.doktorce za obětavost a ochotu

Pravda je ta, že paní doktorka je náladová a toho taktu by mohla přidat, ale na druhou stranu mi vždy pomohla a k její práci nemám žádné výhrady, navíc si teď pořídila úplně nový moderní přístroj na měření očí a to vzhledem k tomu, že nepatří mezi třicetileté lékaře :-)svědčí o jejím přístupu k pacientům. Klidně si za ty peníze mohla raději koupit nové auto, jak to běžně dělají její kolegové. Když si vezmu pro a proti, nebojím se paní doktorku doporučit!

Slušná a ochotná lékařka, která se vždy snaží pomoci.

Paní doktorka doporučila mé dceři nosit brýle již při 0,25 dioptrií.Ovšem situace v rodině finančně ( a navíc těsně před vánoci ) neumožňovala tak drahou investici.Paní doktorka ovšem trvala na svém. Když viděla že neuspěje napsala doporučení na neurologii.Nabízí se otázka proč toto vyšetření nenavrhla nejdřív. Navíc opovržení nad tím, že nejsme schopni koupit brýle naprosto neskrývala.
Nemyslím, že titul Mudr.je jí k něčemu.Takhle vyšetřovat by zvládl i Judr. z Plzně.

Arogantní, náladová, netaktní.

No, já tedy nevím, se mnou si sice pěkně popovídá, vyšetří, ale na ty předepsané brýle prostě nikdy pořádně nevidím.Některé informace bych asi sdělovala více taktněji. Vtipem bylo, jak si shání další pacienty: Vy máte vrozenou vadu! Pokud má i váš partner oční vadu, tak sem určitě ihned přiďte se svým dítětem! Upřímně, tohle za prevenci nelze považovat. Musím ale pochválit sestru za nácvik zrakové ostrosti u dětí.

K paní doktorce chodím již delší dobu a jsem spokojený.Vždy mi dobře poradila.
Lze ji doporučit.

moje zkušenost=náladová,arogantní,strohá