MUDr. Jana Bátovská

Ordinace dermatovenerologa
náměstí Republiky 88, Tachov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Hanlivé až pomlouvačné názory nechápu.Lupénku se podařilo p. doktorce v mém případě téměř vyléčit.Měla trpělivost a zkoušela vše možné.Já mohu pouze chválit a poděkovat.Děkuji a doporučuji MUDr.Bátovskou,kožní lékařku.

Této paní jsem volala protože se mi vysypala po porodu lupenka a to po celém těle. Bylo mi řečeno že lupenka se léčí pouze steroidy a jakákoli léčba není během kojeni možná ad tedy okamžitě přestanu kojit a pak ad přijdu. Paní doktorka je velmi arogantní a evidentně nemá absolutně zájem pomáhat lidem. Po návštěvě kozniho ve fn v plzni docházím na fotoléčbu a po medikaci je lupenka pod kontrolou. Pokud se máte rádi doporučuji se této paní vyhnout obloukem.

Paní doktorka jednala velice neempaticky a arogantně; problém, se kterým jsem za ní přišla si ani neprohlédla. Vůbec se nevěnovala další anamnéze. Zatím jsem nepotkala jiného lékaře s tak velkým nezájmem pomoci pacientovi.

Paní doktorka ráda vše svaluje na alergii na zvířata. Arogantní jednání a velmi nepříjemná. Při jednání po telefonu na oficiálně uvedené telefonní číslo její ordinace v novinách reagovala vztekle a nebyla vůbec ochotná ani říct, na které číslo má tedy člověk volat. Za mě nikdy více.

Výborná paní doktorka,doporučuji velmi pečlivá! Zachránila mi život. Je velmi komunikativní a milá.

klidná,usměvavá,nesmírně trpělivá s dětskými pacienty,kteří se bojí

paní oktorka je milá,vstřícná.problém vysvětlí trplivě,bohužel atopický ekzém je"věčný"

Arogantní baba, a to i podle videa vidí každej....!! Cca 24. minuta!! http://www.ceskatelevize.cz/program/208452801240035.html?online=1

S paní doktorkou nejsem spokojená. Lidský i profesionální přístup mi u ní chybí. Začala jsem raději jezdit do fakultní nemocnice v Plzni, kterou moc doporučuju.

Mám pozitivní zkušenost. Velmi vstřícné a profesionální jednání.