Adresa

Rydultowská 1370, Orlová
Odborný lékař neurologie a EMG

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
34 názorů

R
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora se svým otcem, shodou náhod a okolností tam muj otec zkolaboval. Reakce pana doktora byla neuvěřitelná. Kromě toho, že zavolal sanitku, neudělal nic. Nechal jej ležet na zemi, anis e na něj nepodíval. Chci velmi poděkovat jeho sestřičce. Ta byla úžasná. Věděla co a dělá a moc nám pomohla. Děkuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Jednou jsem měl možnost využít služeb pana doktora, a musím říct, že jsem byl překvapen , jak bravůrně odstranil mé zdravotní problémy a to přestože jsem před ním absolvoval několik jiných ordinací....Je to fantastický odborník a nevěříl jsem , že taková kapacita je v takovém malém městě..... je to ale fajn, že tam máte takové odborníky....


H
Ověřeny pacient

Měl jsem po uraze pateře,v nemocnici jsem ležel jak blb a nic se mnou nedělali.Jak jsem odešel na revers a začal chodit k panu Žvakovi tak po měsíci jsem byl jak znovuzrozeny.Je to dobry doktor ale ma hodně lidi a tak mu moc času nezbyva,tak je lepši k němu zajit vicekrat než jednou.


P
Ověřeny pacient

Nevím, jak ostatní, ale mojí zkušeností bylo, že se pan doktor ani nepodíval na výsledky RTG a po prohmatání řekl, že to mám jen naražené a předepsal mi léky proti bolesti (mimochodem dost silné). Po přečtení zprávy z RTG se moje paní doktorka velmi divila, že mě pan doktor nechce vidět ještě jednou: ze zprávy vyplynulo, že tam mám srůsty a jeden obratel naprosto nefunkční. Navíc mě po prohmatání zad panem doktorem, záda bolely ještě více než jindy. Doufám, že příště si pan doktor udělá více času na pacienty a začne je poslouchat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

DOBRY DEN, VELMI AROGANTNI PAN DOKTOR PO JEHO ODEZVE ZACNETE CVICIT MI STAVILO KDYZ JSEM VRCHOLOVY SPORTOVEC POTREBOVAL JSEM POMOC NEDOPORUCUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vynikající lékař v oboru neurologie


No rád bych reagoval na příspěvek pacientky která pana dr. Žwaka nedoporučuje. Vyzdvihuje tady např. Ostravskou fakultní nemocnici. Fajn, tam jsem chodil nějakých 16 let a pro ně bylo vše v pohodě. Pak mě pan doktor Žwak doporučil do brněnské nemocnice u sv. Anny, kde mi pan dc. Brázdil oznámil, že mám na mozku jistý nádor, který mi může ve třiceti přivodit i smrt. Je mi 25! Takže tu nemocnici zas nedoporučuji já. Každý máme své zkušenosti. Ale kdyby mě doktor Žwak nedal kontakt na Brno, nemám toho moc před sebou.


po zákazu kouření,alkoholu, dodržování životosprávy,jak mi doporučil pan doktor, a po odblokování páteře se mi zlepšil celkový stav i laboratorní výsledky.Hamták


Nikdy mi nepomohl, hned byl hotový, po manipulací jsem měla větší bolesti v zádechnež předím a EMG nemá, musí jezdit do Karvinské hornické nemocnice.

ANNA ž.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Hmm, Marianne asi vám ještě nikdo neřekl, že vám po prvním zákroku bude hůř a nikdy vám nepomůže jen jeden zákrok, ale musíte docházet opakovaně. Pokud je tělo ztuhlé, málo pohyblivé a začne se rovnat, tak to vždycky bolí. To sice nevím od pana doktora Žwaka, ale od svého fyzioterapeuta, ke kterému docházím. A k panu doktorovi chodím, když už mi ani fyzioterapeut nepomůže, ale mám to k němu trochu z ruky. A je to skvělý lékař s výborným přístupem.

Martin


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti