Veterinární ordinace MVDr.Jan Zobač
Bučovická 155, Slavkov u Brna

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace MVDr.Jan Zobač pejsek

Pan doktor Zobač je obětavý, pečlivý, nám se s ním zatím problémy s pejskem podařilo vždy vyřešit. Navíc rozšířil služby o sono, takže nemusíme na prevenci nikam do velkých klinik.

Já jsem zklamaná. Byla jsem u pana doktora s fenkou začátkem léta s tím, že se jí zvětšuje bříško. Pan doktor ihned naznal, že je to falešná březost a naordinoval hormony. Hormony se využívaly a bříško zůstávalo stejné. Tak jsem jela do Brna na veterinu a tam při vyšetření zjistili nádor v játrech a tekutinu v bříšku. Fenečka je dnes už po smrti.

K panu veterináři jsme utekli od jiného... a můžu říct, že je fakt výborný. Super přístup jak ke zvířatům, tak k majitelům, peníze moc neřešil - teda alespoň u nás. Nad vším přemýšlí dopředu, neřeší jen co je teď. Je důsledný a hledá všemožné varianty, aby zvířeti pomohl. A kdykoliv jsme zavolali byl ochotný pomoct.

Honza je super veterinář moc děkuji za ochotu ošetřit mou fenku v neděli po obědě.Opravdový profesionál.Díky moc Pavla

Obrovská ochota, perfektní přístup ke zvířatům i majitelům, pečlivost, důslednost. Není zlatokop. Je to velice hodný a skromný doktor!

Je dobrej

Pan Zobač je zatím nejlepší jakého jsem poznala.Vždy ochotný poradit,pomohl nám i když neměl ordinační dobu o víkendu a v poledne k tomu,ale protože to bylo s naším pejskem akutní tak nám pomohl,jsem s ním velmi spokojená.Je to opravdový profesionál.

S tím, že není zlatokop je to fakt pravda.Má opravdu výborný přístu jak k lidem tak ke zvířatům,vždy se snaží hledat nejlevnější a kvalitní řešení. Nejlepší veterinář s jakým zatím člověk měl tu čet a že jich bylo.Každý majitel zvířete si ovšem musí uvědomit a stejně tak i veterinář,kdy už je řešení příliš drahé, zvířeti výrazně neuleví a nezlepší kvalitu jeho života a zvíře se jen zbytečně trápí a je otázkou času kdy zemře.

Pan Dr. Zobač je veterinář. Protože mi tato skupina zde chybí, dovolila jsem si ji zařadit pod "ostatní"
Výborný diagnostik se srdcem na pravém místě. Co řekne, to platí.
Rozhodně není zlatokop, což je u veterinářů již skoro normou.
Děkuji za všechno pane Doktore!!!