Chomutovská 1261, Kadaň
Ord. lékaře specialisty-chirurgie+PCH

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

O

Maximální spokojenost s lékařem i se sestřičkou ,pacient se cítí v ordinaci příjemně,krátká čekací doba,DOPORUČUJI

Jsem po operaci karpálních tunelů a mohu říci,že tak skvělé lidi jako v ordinaci pana Mudr.Voráče jsem už dlouho nezažila vynikajicí a skvělí doktor a sestřičky velmi hodný,ochotný no prostě mohu jen doporučit a všem tímto velmi děkuji moc moc

Supr doktor, supr sestřičky a hlavně ochotný vždy pomoci ;) je to odborník a dobrý člověk.

BEZ KONKURENČNÍ DOKTOR S JASNÝM CÍLEM POMOCI KAŽDÉMU KDO HO NAVŠTÍVÝ JE TAK OBJĚTAVÝ AŽ JE MĚ LÍTO KOLIK ČASU ZTRÁVÝ V PRÁCI

K tomuto panu doktorovi chodíme velice rádi,moc nám pomohl a děkujeme za jeho lidský přístup a bezbolestné injekce :-))Sestřičky jsou také velice milé a vstřícné a tak všem přejeme hodně spokojených pacijentů.

Pana doktora a jeho sestřičky musím jedině pochválit, za profesionální a lidský přístup. Přeji mnoho úspěchů!!!

Velmi dobrý

Mohu potvrdit, že pan MUDr. Voráč, chirurg privátní plasické chirurgie v Kadani je velmi kvalitní člověk a odborník. Tímto mu moc děkuji za lidský přístup a dobrou práci.

Velice dobrý přístup, profesionalita a lidskost.

doporučuji