Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Werichova 947/1, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Ordinace Jiný

Pana doktora jsem navštívila loni 2x, ohledně nesrovnalosti pasu u štěňátka zakoupeného v CHS s podpisem pana doktora.
Ambulance vypadá jak z horroru, žádná sestřička, v čekárně nikdo, špína, vše velmi zastaralé.
Protože v pasu pejska vydaným panem doktorem byly velké nesrovnalosti, psala jsem na veterinární komoru a s panem doktorem je prý zahájeno disciplinární řízení, takže už možná ani ordinovat nesmí.
Opravdu nedoporučuji!!

B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je výborný praktik se skvělým empatickým přístupem nejen ke zvířecím pacientům. Mám několikáté zvíře , konkrétně psa a vždy byla léčba úspěšná se skvělým výsledkem.

J
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je výborný "praktik" , pokud je je vážnější problém, doporučí kliniku s potřebným vybavením. Běžně problémy a nemoci řeší velmi dobře. A navíc náš pes k němu velmi rád chodil. Máme nového,věřím,že to bude stejné..

D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel, musím přidat negativní názor. Dokud se nic nedělo, chodili jsme na očkování, bylo vše v pořádku. Ale když jsem tam zašla, že má kočka průjem, nevěnoval tomu přílišnou pozornost, odešli jsme domu s tím´, že má ucpané řitní žlázy. Po dalších 14 dnech, jsme zašli znovu a opět ani jí neprohlédl. Šli jsme ihned na jinou veterinu, kde jsem se dozvěděla, že je ve velice vážném stavu a začal kolotoč vyšetření atd. Nakonec vyplynuo z toho všeho podezření na rakovinu slinivky, ale už nebyl čas někam odesílat vzorky. Za další měsíc jsem nechala kočičku uspat, dodnes si to vyčítám i když se nejspíš nedalo nic dělat, ale ztratili jsme celý měsíc možné léčby nebo alespoń zmírnění nemoci a možnost se s ní rozloučit.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace zoubky, průjem, ouška

Mám dvě dobré zkušenosti, kdy nepomohli jiní veterináři a pan doktor ano. Staré kočičce mojí tety smrdělo z tlamičky, měla zánět. Dlouho nic nepomáhalo, ani antibiotika, ani několikeré obrušování zoubků na klinice, a to bylo drahé a v narkóze. Pan doktor Vácha předepsal prášky, prý z Ruska, a už se to kočičce nikdy nevrátilo. Určitě jí prodloužil život. Pak jsme našli kotě, kotě mělo průjem a po čase se kotě i naše kočka začaly škrabat na ouškách. Veterinář v Malých Přílepech kočky prohlédl a doporučil denně čerstvý vývar z kuřete. Snad že bylo kotě podvyživené. Průjem nepřestal. Vleklo se to měsíc, ani další návštěva nepomohla. Pak jsme na radu tety jeli na Barrandov, pan doktor Vácha udělal výtěr a objevil v ouškách obou kočiček svrab. Za týden byly kočky v pořádku.

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace můj domácí mazlíček

Pan doktor je velmi profesionální .Už při vstupu do ordinace je velmi příjemný a s mazlíčkama je super zacházeno je vidět že pan doktor svou profesi miluje a jsem moc ráda že je naším veterinářem

P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Veterinarni kontrola zvirete

Profesionalita, pohodlí komunikace, láska ke zvířatům, nejlepší ceny v Praze. Doporučujeme každému chovateli tohoto veterináře. Pan Vacha je nejlepší ve svém oboru.

Ověřeny pacient

I já mám s panem doktorem Váchou skvělé zkušenosti,asi 16 let tam chodím,se psy,očkoval a tetoval štěňata,kastroval mi fenku,léčil záněty zubů,léčil králíčka ,činčilu,i kočku,je velmi milý a přátelský,hafani se k němu vždy ženou od schodů a těšej se na něj a na piškotky taky.Je vždy profesionální a srdečný,poradí,vysvětlí a pomůže a pokud na to jeho vybavení nestačí,poradí ,co dál .Ceny má přiměřené a někdy nechce vůbec nic.Jinde zaplatíte 200kč jen za vlez do ordinace a ještě vám pomalu vynadaj a zvíře ani nepohladěj a nekonejšej a hned mu bodnou injekci a ven,další na řadu!To se u pana doktora Váchy nestane,je milej ke všem a velmi trpělivej.!Mám s ním ty nejlepší zkušenosti,mohu jen doporučit,zvířata tu jeho lásku k nim cítí a jsou v pohodě.
P.Bejvančická

L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Mě byl mudr. Vácha doporučen kamarádkou když musela moje fenka ve skoro 10 letech podstoupit okamžitou operaci těžkého zánětu dělohy. Je to už dva roky a vše je v pohodě a cena?....Byla minimálně o polovinu nižší než na jiné veterině. Nyni jezdime pouze k tomuto veterináři je příjemný ochotný a pokaždé ho moje fenka nadšeně vítá. Lída

T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Měla jsem králíčka. 10 let jsem byla s panem doktorem spokojená ( králíček neměl žádné zdravotní problémy a jen jsme chodili 1x ročně na očkování).. Až po 11. věku králíčka... Šla jsem za panem doktorem, že králíček začal z ničeho nic kulhat až málo došlapovat na zadní tlapku a začalo mu více téct z očí... Pan doktor jen řekl že je to tím, že je tak starý a bylo... jenže za cca mměsíc se to zhoršilo a tak jsme zajeli jinam... Tam mi paní doktorka oznámila ( po prý klasickém každoročním vyšetření, protože jsem byla vyjukaná co to dělá), že králíček si nožku někdy vyhodil, proč jsme nepřišli dříve. Oznámila jsem, že jsme byly, ale že nám bylo řečeno, že je to jen stářím... Bohužel nám oznámila, že toho se už nezbaví, ale kdyby se to řešilo hned, králíček se mohl uzdravit... a největší fakt byl - králík na jedno oko slepé a na druhé špatně viděl... a bylo prý vidět, že je to delší dobu, protože se s tím naučil žít...... Po této zkušenosti už nikdy více... Uvědomila jsem si že pan doktor nikdy nezkontroloval králíčka jako tam... a ještě s takovým odfláknutím, že je starý a konec... nashledanou...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti