Werichova 947/1, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Prijemny, zkuseny, ochotny empaticky lekar. Mohu jen doporucit.

Umístění: Ordinace Jiný

Pana doktora jsem navštívila loni 2x, ohledně nesrovnalosti pasu u štěňátka zakoupeného v CHS s podpisem pana doktora.
Ambulance vypadá jak z horroru, žádná sestřička, v čekárně nikdo, špína, vše velmi zastaralé.
Protože v pasu pejska vydaným panem doktorem byly velké nesrovnalosti, psala jsem na veterinární komoru a s panem doktorem je prý zahájeno disciplinární řízení, takže už možná ani ordinovat nesmí.
Opravdu nedoporučuji!!

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je výborný praktik se skvělým empatickým přístupem nejen ke zvířecím pacientům. Mám několikáté zvíře , konkrétně psa a vždy byla léčba úspěšná se skvělým výsledkem.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je výborný "praktik" , pokud je je vážnější problém, doporučí kliniku s potřebným vybavením. Běžně problémy a nemoci řeší velmi dobře. A navíc náš pes k němu velmi rád chodil. Máme nového,věřím,že to bude stejné..

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel, musím přidat negativní názor. Dokud se nic nedělo, chodili jsme na očkování, bylo vše v pořádku. Ale když jsem tam zašla, že má kočka průjem, nevěnoval tomu přílišnou pozornost, odešli jsme domu s tím´, že má ucpané řitní žlázy. Po dalších 14 dnech, jsme zašli znovu a opět ani jí neprohlédl. Šli jsme ihned na jinou veterinu, kde jsem se dozvěděla, že je ve velice vážném stavu a začal kolotoč vyšetření atd. Nakonec vyplynuo z toho všeho podezření na rakovinu slinivky, ale už nebyl čas někam odesílat vzorky. Za další měsíc jsem nechala kočičku uspat, dodnes si to vyčítám i když se nejspíš nedalo nic dělat, ale ztratili jsme celý měsíc možné léčby nebo alespoń zmírnění nemoci a možnost se s ní rozloučit.

Umístění: Ordinace zoubky, průjem, ouška

Mám dvě dobré zkušenosti, kdy nepomohli jiní veterináři a pan doktor ano. Staré kočičce mojí tety smrdělo z tlamičky, měla zánět. Dlouho nic nepomáhalo, ani antibiotika, ani několikeré obrušování zoubků na klinice, a to bylo drahé a v narkóze. Pan doktor Vácha předepsal prášky, prý z Ruska, a už se to kočičce nikdy nevrátilo. Určitě jí prodloužil život. Pak jsme našli kotě, kotě mělo průjem a po čase se kotě i naše kočka začaly škrabat na ouškách. Veterinář v Malých Přílepech kočky prohlédl a doporučil denně čerstvý vývar z kuřete. Snad že bylo kotě podvyživené. Průjem nepřestal. Vleklo se to měsíc, ani další návštěva nepomohla. Pak jsme na radu tety jeli na Barrandov, pan doktor Vácha udělal výtěr a objevil v ouškách obou kočiček svrab. Za týden byly kočky v pořádku.

Umístění: Ordinace můj domácí mazlíček

Pan doktor je velmi profesionální .Už při vstupu do ordinace je velmi příjemný a s mazlíčkama je super zacházeno je vidět že pan doktor svou profesi miluje a jsem moc ráda že je naším veterinářem

Umístění: Ordinace Veterinarni kontrola zvirete

Profesionalita, pohodlí komunikace, láska ke zvířatům, nejlepší ceny v Praze. Doporučujeme každému chovateli tohoto veterináře. Pan Vacha je nejlepší ve svém oboru.

I já mám s panem doktorem Váchou skvělé zkušenosti,asi 16 let tam chodím,se psy,očkoval a tetoval štěňata,kastroval mi fenku,léčil záněty zubů,léčil králíčka ,činčilu,i kočku,je velmi milý a přátelský,hafani se k němu vždy ženou od schodů a těšej se na něj a na piškotky taky.Je vždy profesionální a srdečný,poradí,vysvětlí a pomůže a pokud na to jeho vybavení nestačí,poradí ,co dál .Ceny má přiměřené a někdy nechce vůbec nic.Jinde zaplatíte 200kč jen za vlez do ordinace a ještě vám pomalu vynadaj a zvíře ani nepohladěj a nekonejšej a hned mu bodnou injekci a ven,další na řadu!To se u pana doktora Váchy nestane,je milej ke všem a velmi trpělivej.!Mám s ním ty nejlepší zkušenosti,mohu jen doporučit,zvířata tu jeho lásku k nim cítí a jsou v pohodě.
P.Bejvančická

Umístění: Ordinace

Mě byl mudr. Vácha doporučen kamarádkou když musela moje fenka ve skoro 10 letech podstoupit okamžitou operaci těžkého zánětu dělohy. Je to už dva roky a vše je v pohodě a cena?....Byla minimálně o polovinu nižší než na jiné veterině. Nyni jezdime pouze k tomuto veterináři je příjemný ochotný a pokaždé ho moje fenka nadšeně vítá. Lída