Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K panu doktorovi chodím asi 10let, chodila k němu i má matka, je fakt, že tam jdu jen na prohlídku a případně pro recept na antikoncepci, ale vzhledem k rakovině prsu v rodině mi vždy dá doporučenku na vyšetření sám od sebe a pokud chci nějaké vyšetření tak holt mám pusu tak si řeknu a nikdy mi neřekl že mi ho nenapíše apod.

Pan doktor je trošku zvláštnější, trochu mě zaráží i to, že používá stále psací stroj místo počítače, ale jinak jsem spokojená. Dokud jsem neměla žádný problém, tak jsem nic neřešila, ale až když problém nastal, ocenila jsem jeho profesionální přístup. Sestřička je némlich to samé, působí na mě velmi příjemně.

Doktor mi nevadí a jsem s jeho péčí celkem spokojená, ale vadí mi NEOPRÁVNĚNÉ účtování poplatku 30 Kč (např. těhotným ženám, při preventivní prohlídce atd.) Doporučuji nastudovat příslušné dokumenty a nenechat se napálit.

K panu doktorovi jsem chodila 8 let, pokud mi nic nebylo a nic jsem po něm nechtěla, tak byl skvělým lékařem, ale pokud jsem cokoliv chtěla, byl velmi neochotný. Čtu tu pochvaly, což Vám mohu jen závidět, ke mě se nikdy mile nechoval, ale stále jsem si říkala, že si nechodím na gyndu pokecat. Poslední kapkou ovšem bylo vstupní vyšetření do práce, kdy mi lékař oznámil, že mám velmi vysoké jaterní testy a ptal se, zda mi někdy můj gynekolog dělal testy...samozřejmě že nedělal, kde jinde se dá šetřit než na pacientech. Takže mi bylo doporučeno vysazení antikoncepce, držení jaterní diety a změna gynekologa. Proto tedy pana doktora nedoporučuji ženám, které chtějí od doktora něco víc, než jen napsat antikoncepci.

K panu doktorovi chodím už 10 let a jsem s ním i se sestřičkou velmi spokojená. Nemám zkušenosti s jiným gynekologem, proto nemohu srovnávat, ale každý problém vyřešil v pořádku. Teď jsem ve třetím měsíci těhotenství, pan doktor velmi zodpovědně přistupuje k vyšetřením a při kontrole na UZV mi připadá, že má radost společně se mnou. Ochotně mi poradí i telefonicky, když potřebuji. Pravda, je trochu nesmělý, ale co chci vědět, na to se zeptám a vždy mi všechno trpělivě a odborně vysvětlí. Mám maximální důvěru, že jsem v dobrých rukách. A co se týče plánování návštěv - při mém pracovním vytížení si nemohu vynachválit ordinační dobu a prohlídky bez nutnosti předchozího objednání.

Pan doktor je velice profesionální a mohu ho jen doporučit. Chodím k němu již 15 let a rozhodně bych neměnila. Pomohl mi, kdykoliv jsem měla nějaké potíže. Je pečlivý, příjemný, profesionální a sestřička je také velmi vstřícná a usměvavá.

K panu doktorovi chodím již 12 let a opravdu si nemůžu stěžovat.Sestřička pokaždé usměvavá,vyplní,vysvětlí, když přijdou maminky s dětmi,vždy ochotně pohlídá.Pana doktora,když se na něco ptám vždycky poradí,vyšetření u něj naprosto v pohodě a hlavně si myslím,že dělá vyšetření které má dělat a nic "neošulí".Myslim si,že plno negativních komentářů je jen proto,že k jednomu z mála normálních gynekologů chodilo spoustu zapšklých a negativistických pacientek....

U

Tak já si na tohoto lékaře nemohu stěžovat, opravdu se divím některým komentářům tady. Buď někdo chce na pana doktora naházet špínu nebo nevím, co by si některé dámy představovaly. Lidi jsou dnes zlí a závistiví. Jsem u něho čtyři roky a tento lékař mi zatím pomohl se vším, přešla jsem k němu od jiné gynekoložky v Zr, která mi zbytečně předepisovala velmi drahou antikoncepci (1000kč/3 měs.), a její přístup ke mně jako k pacientce byl otřesný. Tu bych vám přála zažít, pak byste třeba změnily názor! Když jsem jí řekla, co mě trápí, akorát se mi vysmála a nabízela mi preparáty, které měla od dealerů. Když jsem tomuto lékaři řekla, co jsem užívala, tak se proti tomu ihned ohradil, že je to zbytečné, aby studentka jako já platila tolik peněz, když existují podobné preparáty za mnohem nižší cenu. Napsal mi prášky o polovinu levnější a byla jsem spokojená. Když jsem přišla s gynekologickým problémem, který vznikl po antibiotikách, dal mi tabletu a bylo po problému. Vždy se snažil a snaží mi pomoct a vše, na co se ho zeptám, mi ochotně vysvětlí. A že by mě vyšetření bolelo? To vůbec, asi se někdo málo uvolní a pak to bolí, ale to není lékařem! Je pozorný a jemný, takže jsem zatím nikdy neměla problém. Sestřička je milá a ochotná.

Se vším mi vyšel zatím vstříc a moje máma která k němu přešla od jiné gynekoložky je naprosto spokojená (vyléčil ji to s čim si predchozí dokrotka nevěděla rady). Přijde mi jen divné to, jak to chodí s poplatky. Dokud jsem brala hormonální antikoncepci, tak to bylo tak, že preventivní prohlídka bezplatná a při další návštěvě, kdy jsem si šla pouze pro recept (který se dal kolikrát i na telefonickou žádost napsat předem a dát mez dvěřmi) mi řekl, že mi musí změřit tlak a za to se platilo 30kč poplatek.Popravdě mi to přišlo trapné. Nikdy jsm neměla problémy s tlakem a co s tím má gynekolog společného nevím..

Pana doktora se musím zastat! Je pravda, že co se týče komunikace, měl by být trošku smělejší a kontaktnější, ale po odborné stránce si nemohu stěžovat. Jsem jeho pacientkou už 12 let a s jakýmkoliv problémem mi vždy pomohl. Pokaždé mi předepsal léky, které okamžitě zabraly, když bylo potřeba, udělal výtěr a medikaci nasadil dle výsledků (nikoliv metodou pokus-omyl, jak je to dnes všude běžné). Léky volí ne příliš drahé, ale účinné, má přehled o doplatcíh jednotlivých léků. Odnosila jsem dvě zdravé děti, které po celé těhotenství pěčlivě hlídal. Nevynechal žádné vyšetření, které s těhotenstvím souvisí, na nadstandardní možnosti mě také vždy upozornil a nezaujatě vysvětlil klady a zápory. Ultrazvuk už dnes v ordinaci má, no a ten psací stroj mu přeci vyčítat nebudeme! Takových doktorů ještě je! A podtrhávám jednu obrovskou přednost: na prohlídku se NEMUSÍTE předem objednávat, má minimální čekací doby a ordinační hodiny až do odpoledne. A sestřička? Vždy mi vyšla vstříc a to už jsem ji za ta léta otravovala s lecčíms :-)