Sam.ord. PL - stomatologa
5. května 414, Králíky

Umístění: jiné místo společná služba

MUDr. Jana Špičku znám přes 40 let jako pečlivého, poctivého, pracovitého a veselého člověka. Je mi potěšením číst to, co je o něm napsáno všemi předchůdci, což dokladuje, že se tak chová ke svým pacientům po celý svůj život. Zaslouží si plný počet hvězdiček a velice se těším, až se opět setkáme.

Je to clovek ktery ma srdce na pravem miste je to ten nejhodnejsi lekar nikoho takoviho jsem jeste nepoznala strasne me pomohl memu synovi pane doktore Moc Moc Moc vam DEKUJI preji vam hodne ZDRAVICKA dekuji z celeho Srdce Matasovska

Dobrá profesionální práce. Příjemný a veselí lékař. Z jeho dlouholeté praxe odborně poradí a zrovna tak ošetří. Doporučuji. G.B.

Nikdy jsem si s panem zubařem moc nepokecala (ono to ani se špachtličkama a hadičkama v ústech ani moc dobře nejde :-)), ale legrace je s ním opravdu. Co se týká služeb, nemohu jinak než pochválit. Dobře poradí a dobře ošetří, když se naskytne problém jedná okamžitě.A

Nikdy nezklamal!

Nekomu se muze jevit jinak,ale pro me vynikajici.Dovede vzdy uklidnit a je snim legrace.

Také mohu jen doporučit, člověk si jde do křesla k panu Špičkovi vyloženě odpočinout a pokecat a přitom dostane profesionální služby a skvělý výsledek co se týče opravy zubů.

Opravdový profesionál!!! Doporučuji